İş Bankası'ndan Yapı Marketlere Özel İlave Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Yapı Marketlere Özel İlave Taksit Kampanyası

İş Bankası’ndan Yapı Marketlere Özel İlave Taksit Kampanyası

Kredi kartlarının sağladığı en büyük avantajlardan biri hiç şüphesiz ödemelere taksit yapabilme özelliğidir. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile bu taksitleri yasaların izin verdiği en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Maximum kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Yapı marketlerden 2 ile 6 taksit arası yapacağınız alışverişlerde +3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Bu sayede 9 taksite kadar vade kullanma fırsatına sahip olursunuz. Yapılan taksitler için herhangi bir vade farkı ya da ücret ödemenize gerek yoktur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum kredi kartlarında, Vadematik kartlarda, şirket kredi kartlarında, Maximiles kartlarda, TEMA Şirket kredi kartlarında, MercedesCard ve Ziraat Maximum kredi kartlarında geçerlidir. Bunların dışında kalan kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Belirlenen mağazalarda, yukarıda belirtilen kartlardan herhangi biri ile en az 100 TL’lik alışveriş yapıp, 2 ile 6 taksit arasında ödediğiniz zaman +3 taksit seçeneği karşınıza çıkacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Şubat tarihinde başlamış olan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Tekzen, Bauhaus ve Koçtaş yapı marketlerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Ayrıca yapılan alışverişin geçerli olabilmesi için ödemenin Maximum özellikli Pos cihazından yapılması gerekmektedir. Kampanya tüm ürün ve kategorilerde geçerlidir. Fakat sadece 100 TL veya daha üzeri alışverişlere +3 taksit imkanı sunulur. Daha düşük tutarlar kampanya kapsamına alınmaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ