İş Bankası'ndan Yapı Market Sektörü Kampanyası | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Yapı Market Sektörü Kampanyası

İş Bankası’ndan Yapı Market Sektörü Kampanyası

İş Bankası Yapı market alışverişlerini kapsayan ve Ocak ayına özel olan bir kampanya başlattı. Bu kampanya da ek taksit fırsatları sunuyor size. Birkaç tane yapı marketi kapsayan bu kampanya evini yenilemek isteyen, tadilat yapmayı planlayan ve dekorasyon sevenlerin işini oldukça kolaylaştıracak.

Kampanya Tekzen, Bauhaus ve Koçtaş mağazalarında yapılan alışverişlerin tümünü kapsıyor. Kampanya size ek taksit fırsatı sunacak kurguda hazırlanmıştır. Tekzen’den yapacağınız 2 ya da 3 taksitli alışverişlerde ilave olarak 4 taksit daha sunuyor size. Bauhaus’tan yapılacak olan 5 taksitli alışverişlere de yine ilave 4 taksit avantajı sunuyor. Koçtaş da ise 100 TL ve daha üzeri alışverişleri 2 taksit yapmış olduğunuzda ilave olarak size 4 taksit imkanı sunuyor. Kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Eğer yapmış olduğunuz alışverişleri Maxipuanlarla ve ya Bankamatik kartlar ile yaparsanız, kampanya geçerli olmayacaktır. Sadece kredi kartları ile normal satışlarda geçerlidir.


İş Bankası Yapı Market Kampanyası

İş Bankası Yapı Market Kampanyası Detayları şu şekildedir:

1- Kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerlidir.

2- Kampanya kapsamında; Bauhaus’dan gerçekleştirilecek 5 taksitli alışverişlere ilave 4 taksit, Koçtaş’tan gerçekleştirilecek 100TL ve üzere 2 taksitli alışverişlere ilave 4 taksit, Tekzen gerçekleştirilecek 2-3 taksitli alışverişlere ilave 4 taksit avantajı sunulacaktır.

3- İlave taksit kampanyasına Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kart, TEMA Şirket Kredi Kartı, Maximiles ve Maximum  Kartlar ile yapılan alışverişler dahil olup Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan bozdurma işlemleri dahil değildir. Bankamatik ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

4-Bankamatik ve MaxiPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

5- Kampanyadan sadece Maximum özellikli POS cihazlarından yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

6- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ