İş Bankası'ndan Toptancı Sektörüne Özel Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Toptancı Sektörüne Özel Taksit Kampanyası

İş bankası sadece, perakende olarak yapılan alışverişlerde müşterilere değil, aynı zamanda toptan satışlarda esnafa ve toplumun diğer kesimlerine de avantaj sağlıyor. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile Maximum kredi kartı aracılığıyla yaptığınız toptan alışverişlerinizi 9 taksite kadar bölebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile iş Bankası üyesi olan toptan satış yapan yerlerde yapacağınız gıda dışında ki sektörlerde 500 TL ve üzeri alışveriş için 2 ile 5 taksit yaparsanız, + 4 taksit de kampanya ile verilecek. Yasal mevzuat gereği gıda ile yapılan harcamalara 2 taksitten fazlası yapılamayacak. Bu nedenle gıda harcamalarına + 3 taksit uygulanabilir ve en fazla 5 taksit yapılabilir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan Maximum özelliğe sahip kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Her bankanın Maximum kredi kartı kampanya açısında geçerlidir. Fakat Aidatsız Maximum kartlar ile İş’te Üniversiteli kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası, 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Maximum üyesi iş yerlerinden Maximum özellikli POS cihazları ile 500 TL veya daha üzeri bir harcamaya 2 veya 5 taksit yaptığında +4 taksit daha kullanabilir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt yaptırmaya ya da mesaj göndermeye gerek yok. Banka sisteminde toptancı olarak kayıtlı olan Maximum üyesi iş yerlerinden 500 TL veya daha üzeri bir harcama yaptığınızda kampanya otomatik olarak aktif olur ve taksit sayısı 9 taksite kadar çıkar. Bu kampanyadan kart sahipleri istedikleri kadar yararlanabilirler, herhangi bir yararlanma sınırı bulunmamaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.