Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Şubelerde ve TTNET Noktalarında Ücretsiz İnternet

İş Bankası, İşCep kullanan müşterilerine ücretsiz internet imkanı tanıyor. Üstelik hem iş Bankası şubelerinde, hem de TTNET Wifi noktalarında kullanabileceğiniz bu internet için sadece İşCep uygulaması kullanmanız yeterlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İş Bankası kampanyaları ile artık İşCep uygulamasını akıllı telefonuna indiren müşteriler ücretsiz internet fırsatından yararlanabilecekler. İş Bankası şubelerinde sınırsız ve kotasız olarak sunulan bu hizmet, TTNET WiFi noktalarında da aylık 300 dakika ücretsiz internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu işCep kampanyalarından İş Bankası müşterisi olan ve akıllı telefonuna İşCep uygulamasını indiren tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılım uygulama aracılığı ile olacağı için uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için İş Bankası şubelerinde de, TTNET WiFi noktalarında da aynı işlemi yapmanız gerekir. İnternete bağlanmak için oturum açmanız gereken ekran geldiğinde “İşCep kullanıcısıyım” seçeneğini işaretledikten sonra TC kimlik numarası ve banka sistemine kayıtlı cep telefonu bilgilerinizi girdiğinizde telefonunuza şifre gelir. Bu şifre ile internete bağlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu bir kampanya olmanın ötesinde bir uygulama olarak başladı. Bu nedenle herhangi bir zaman sınırlaması da yapılmamıştır. Bu uygulamadan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Tabi İş Banksı bu uygulamanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Birden Fazla Telefon Numaram Var, Hangisini Girmeliyim?

Giriş yaparken kullanmanız gereken cep telefonu numarası iş Bankası banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasıdır. Eğer bu numarayı bilmiyorsanız, bankamatiklerden, İşCep’ten ya da Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz. Hatta sadece öğrenmez, isterseniz değiştire de bilirsiniz. Çağrı merkezinden bu işlemi yapabilmek için 0850 724 0 724 numaralı hattı aramanız yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.