Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Sevgililer Gününe Özel 60 TL Maxipuan

İş Bankası Kampanyaları, sevgililer gününe özel yapacağınız harcamalarla size 60 TL Maxipuan kazanma şansı sunuyor. Sevgililer gününe kadar her 100 TL harcamaya 10 TL Maxipuan kazanırken, her kişi toplamda 60 TL Maxipuan kazanabiliyor.

Kampanya 14 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek ve ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kampanya kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne KAZAN yazarak, daha sonra bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Ya da İş Bankasının kampanyalar sayfasından “Tıkla” butonuna tıklayarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında yapacağınız internet alışverişlerinden, yurtdışı alışverişlerine kadar tümünde kadar geçerli olacaktır. Sadece akaryakıt ve market harcamaları kampanyaya dahildir. Kaç kredi kartına sahip olursanız olun,  bu Sevgililer Günü kampanyaları kişi bazlı olduğu için her kişi en fazla 60 TL kazanabilir.

İşbankası Sevgililer Günü

İş Bankası Sevgililer Günü Kampanyasının detayları şu şekildedir:

1. 9-14 Şubat 2015 tarihleri arasında akaryakıt ve market hariç yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız alışverişleriniz (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
2. Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt ve market hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 60 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
3. Kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4. Kampanyamıza Maximum Kartlar, Maximiles ve MercedesCard’ınız ile (ek kartlar dahil) yapacağınız harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar , Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
5. Akaryakıt istasyonlarında yapacağınız tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
6. Taksitli alışverişleriniz, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanya döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
7. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan ve MaxiMil bozdurarak yapacağınız işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
8. Bir müşterimiz kampanyamızdan günde en fazla bir defa yararlanabilecek olup, gün başına kazanılabilecek azami ödül tutarı 10 TL MaxiPuan, kampanyamız süresince kazanılabilecek toplam ödül tutarı azami 60 TL MaxiPuan ile sınırlıdır.
9. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
11. Kampanyamız kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 3 Mart 2015 tarihinde son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 12 Mart 2015 olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 13 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
12. Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.
13. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
14. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Kampanyamız süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.