Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Restoran Ödemelerine 20 TL Maxipuan!

Kampanyalar müşterinin yaptığı harcamanın bir kısmını ona geri kazandırmak ve müşteriyi memnun etmek açısından oldukça yararlılar. Hem müşterinin hoşuna gidecek şekilde indirim fırsatı sunuyorlar hem de müşteri bankadan memnun kalıyor. Bu nedenle çoğu banka müşterisi için çeşitli kampanyalar düzenliyor. İş bankası da bu bankalardan bir tanesi ve muhteşem bir kampanya daha düzenledi. Eğer, bu hafta sonu özel bir yemek randevunuz varsa veya bir yemek toplantınız varsa ve de telefonunuzda Maximum mobil uygulaması varsa bu kampanya tam size göre! Kampanya kapsamında 200 TL’lik restoran harcamalarınızda 20 TL maxipuan kazanabilirsiniz. Böylece yemek yerken yaptığınız harcamadan bile indirim kazanabilme imkanına sahip olursunuz. İş bankası Maximum kart kullanıcılarından Maximum mobil kullananlara özel olarak düzenlenmiş maxipuan kampanyasıyla ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntılar yazımızda.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 6 Ekim 2017 tarihinde başlamış olan ve 8 Ekim 2017 tarihinde bitecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri restoran ödemenize 20 TL maxipuan kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu kampanya yalnızca Maximum Mobil’e özel olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında kazandığınız maxipuanlar, 13 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığınız maxipuanları 22 Ekim 2017(Bu tarih dahildir) tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında olan bir kampanyadır. Yani, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL maxipuan kazanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için, yapmanız gerekenler çok kolay. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu kampanya yalnızca Maximum mobil uygulamasına özel bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için öncelikle, Maximum mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra, “Kampanyalar” bölümünde yer alan ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanyaya katılımınızı kampanyanın devam ettiği süre içinde alışverişinizden önce veya sonra dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olan Kartlar Nelerdir?

Bu kampanyaya katılmak isterseniz, bankamatik kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli), Privia kedi kartı, büyük kulüp platinum kart ve ek kartlardan herhangi birine sahip olmanız yeterlidir.

Kampanyaya Dahil Olmayan İşlemler Nelerdir?

Bu kampanyaya, şirket kredi kartı, vadematik kart, Maximum aidatsız kartlar, İş’te üniversiteli aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir. Bunların dışında Maximum fırsat ve maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir. Aynı zamanda işlemin iptal edilmesi ve geri iade işlemleri de kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.