İş Bankası'ndan Referans Emekli müşteri kampanyası: 200 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Referans Emekli müşteri kampanyası: 200 TL Maxipuan

İş Bankası şimdi hem size, hem de yakınlarınıza bir ayrıcalık tanıyor. Bu İş Bankası kampanyaları ile hem yakınlarınıza hem emekli olma fırsatı sunabilir, hem de 200 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Emeklilik kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yakınlarınızı emekliliğe davet ederseniz, hem onlar bireysel emeklilik sistemi ile emekli olma şansı yakalar, siz de hem kabul edilen her müşteri için 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Bunun için Emekli Paketi’ne birini davet etmeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece SGK emekli maaşı alan ve bu maaşı İş Bankası aracılığı ile alıyor olan müşteriler için geçerli olacaktır. Bu müşteriler bireysel emeklilik için birilerini davet ettiğinde ve davet edilen kişiler bunu kabul edip kayıt olduğunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sadece şubelere başvuru yolu ile yapılabilir. Başka bir kanaldan bu kampanyaya katılma şansınız bulunmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için davet eden ve davet edilen müşterinin kampanya tarihleri arasında aynı anda herhangi bir İş Bankası şubesine başvuru yapması gerekir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurarak kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri en fazla 4 defa yararlanabilir. Kabul edilen her müşteri davetinde 50 TL Maxipuan kazanarak, kampanya kapsamında en fazla 200 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için davet edilen müşterinin İş Bankası’ndan SGK Emekli maaşını almaya başlaması gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.