Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Kamu Çalışanlarına ve Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Emekli ya da kamu çalışanı iseniz, kredi alabilmeniz, diğer insanlara göre bir nebze daha kolay olacaktır. Şimdi iş Bankası kampanyaları ile kolay kredi alabilmenin yanı sıra avantajlı faiz oranları ve ödeme koşulları ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile belirlenen tarihler arasında başvurmuş olan Maaş müşterileri, kamu çalışanları ve emekliler oldukça kolay ve kredi alabilme şansı yakalıyor. 50.000 TL’ye kadar alabileceğiniz kredilerde 36 aya kadar vadeden ve %1,33 faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece maaşını İş Bankası’ndan alan müşterilerin, kamu çalışanlarının ve emekli olmuş olanların katılımına açıktır. Bunun dışında ki müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya sadece ihtiyaç kredilerinde geçerlidir, diğer kredi türlerinde kredi şartları farklı olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS gönderimi yapmanıza ya da kayıt olmanıza gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında iş Bankası’na ihtiyaç kredisi için başvuru yapmış olduğunuz zaman kampanyadan otomatik olarak yararlanmış olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

3 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 2 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kredi için başvuruyu yamalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Örnek Faiz Maliyet Tablosu Var Mı?

 iş Bankası Fiaz Maliyet

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.