Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Kadın Girişimci Kredisi Kampanyası

Ülkemizde kadınların ekonomiye katılmaları için yapılan proje ve kampanyalara bir yenisi de İş Bankası’ndan geldi. İş Bankası kampanyaları ile şimdi kadın girişimciler uygun faiz koşulları ve kolay geri ödeme avantajı ile kredi çekebilirler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kadınlara 36 ay vadeye kadar eşit taksitlerle geri ödenebilecek ticari kredi sunuluyor. Üstelik kampanya koşullarına göre ilk 3 ay ya da ilk 6 ay geri ödemesi yapılmayacak. Bunun da yanı sıra 60 ay vadeye kadar da ticari taşıt ve iş yeri kredisi de sağlanıyor. İsteyen kadınlar bu kredi kampanyasına başvurarak 500.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansına sahip olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kampanyasından gerçek kişi olan kadın tacirler, en az %51 hissesi kadınlara ait olan firmalar ve üst düzey yöneticilerinden en az biri kadın olan ve kadın ortaklığı en az %20 oranda kadın olan işletmelerin tamamı yararlanabilir. Bu şartlardan en az birini sağlamayan işletmeler kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenmiş herhangi bir süre bulunmuyor. İş Bankası bu kampanyanın koşullarını istediği zaman değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Ayrıca kampanya da başvuran her kişi için farklı kampanya koşulları da sunulabilir. Banka bu konuda inisiyatifini kendisi belirler.

Kampanya İçin Örnek Bir Ödeme Tablosu Bulunuyor Mu?

Bu kampanya kapsamında verilen 50.000 TL aylık eşit ödemeli kredinin örnek tablosu şu şekildedir:

iş bankası kadın girişimci kredisi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.