İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Eğer bu yaz aylarında nakde ihtiyaç duyuyorsanız, İş Bankası yeni başlattığı bir kredi kampanyası ile yanınızda. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile yaz aylarında avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile herhangi bireysel ihtiyaçlarınız için kredi çekebilme şansınız olur. 50.000 TL’ye kadar alabileceğiniz krediye 36 aya kadar vade yapılır. Kredi özellikleri her banka şubesinin inisiyatifi ve müşterinin ödeme alışkanlığı, gelir durumu gibi kriterlere göre değişse de %1,35 civarı faiz oranlarından yararlanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen tüm İş Bankası müşterilerinin katılımına açıktır. Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz, çok kısa süre içerisinde olabilirsiniz. Kredi kampanyasına herkes başvuru yapabilir, fakat kredi herkese verilmeyebilir. Çünkü banka başvuran kişinin koşullarını değerlendirerek krediyi ve koşulları hazırlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyanın avantajlı koşullarından yararlanmak için 31Ağustos 2015 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanya sadece yaz aylarına özel olarak başladığı için yazın bitmesi ile birlikte kampanya da otomatik olarak sona erecektir.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanya kapsamında sunulan krediye başvurmanın birçok farklı kanalı var ve hepsi kampanya açısında geçerlidir. Yurt genelinde 1.300’ü aşan İş Bankası şubelerinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 nolu çağrı merkezinden, İnternet Şubesinden, İşCep’ten ve SMs yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

SMS Yolu ile Nasıl Başvurabilirim?

SMs yolu ile başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını, bir boşluk bırakıp istediğiniz kredi miktarını ve boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazarak 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Hangi, kanaldan başvuru yaparsanız yapın, hemen SMS ile sonuç cebinize gelecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ