İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası, birçok bankacılık hizmetinde müşterilerine sunmuş olduğu avantajlarla birçok bankadan birkaç adım daha önde. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile siz de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz çok uygun koşullarla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirlenen tarihler arasında İş Bankası’na ihtiyaç kredisi için başvurmuş olduğunuzda çok uygun kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar alabileceğiniz kredilerde %1,38 faiz oranları ile ve 36 aya kadar çıkabilen vade fırsatları ile çok uygun koşullardan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler herhangi bir başvuru kanalı ile kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece bireysel amaçlar için alınacak ihtiyaç kredilerinde geçerli olacaktır. Her türlü ihtiyacınız için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Üstelik kampanya başvuru yapabileceğiniz tüm kanallardan yapılacak olan başvurularda geçerli olacaktır. Bankamatiklerden, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesinden, İnternet şubesinden, şubelerden, SMS aracılığı ile, İşCep ya da İşTablet şubelerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son başvuru tarihi 2 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvurularını mutlaka tamamlamış olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Faiz maliyet Tablosu Var Mı?

 İs Bankası Faiz Maliye Tablosu


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ