Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Hmstatil.com’a Özel 100 TL İndirim

Yaz kendini hissettirmeye başladıkça firmaların yapmış olduğu tatil kampanyaları da çoğalıyor. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile www.hmstatil.com adresinden yapacağınız alışverişe 1000 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Ne?

Bu HMS tatil kampanyaları ile İş Bankası internet şubesine giren her kişi, www.hmstatil.com internet sitesinden 1000 TL ve üzeri yapmış olduğu alışverişe tam 100 TL indirim kazanıyor. Üstelik bunun için yapmanız gereken tek şey, sadece internet şubesine giriş yapmış olmak.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için, müşteri numarası ile, TC kimlik numarası ile ya da kart numarası ile şifreniz aracılığıyla internet şubesine giriş yapmalısınız. Giriş sayfasında bu kampanyanın tanıtımı karşınıza çıkacak, “istiyorum” butonunu tıklamış olduğunuzda kampanya kodunu göreceksiniz. Bu kampanya kodu ile www.hmstatil.com internet sitesinden alışveriş yaparken, kupon bölümüne girip, indirimi uygulayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında hem kampanya kupon kodunu almış, hem de alışverişi gerçekleştirmiş olmanız gerekecektir. İnternet sitesinden yapacağınız alışverişler daha ileri tarihli olabilir.

İndirim Nerelerde Geçerli Olacak?

Bu kampanyanın indirimi www.hmstatil.com internet sitesinde ve ya 444 5 467 numaralı çağrı merkezinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Alışverişte ki indirimin geçerli olabilmesi için Maximum ya da Maximiles kredi kartlarından yapılması şartı bulunur. Diğer kanallarla yapılan ödemelerde kampanya geçersizdir.

Kampanya ile Ne Zamana Kadar Rezervasyon Yapabilirim?

Bu kampanya ile yapacağınız tatil alışverişlerinin rezervasyonu 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılabilir. Bu tarihten sonraki rezervasyonlarda bu kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca uçak bileti satışları bu kampanya kapsamının dışında tutulur ve bir indirim sağlamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.