Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Gittigidiyor.com’a Özel 100 TL’ye Varan Maxipuan Kampanyası!

İş Bankasından muhteşem bir kampanya daha! Bu seferki kampanya Gittigidiyor.com sitesi ile İş Bankasının ortaklaşa geliştirdikleri bir kampanyadır. Bu yazımızda, Gittigidiyor.com sitesinden yapılacak alışverişlerde kazanılabilecek maxipuan kampanyasına dair ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya, 16.10.2017 tarihinde başlayan ve 31.10.2017 tarihinde son bulacak olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, Gittigidiyor.com internet sitesinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 70 TL maxipuan kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda eğer kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılırsanız bunların haricinde 30 TL maxipuan kazanırsınız.

Bu alışverişi peşin de yapsanız taksitli de yapsanız kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz ancak farklı farklı alışverişleri birleştirip de kampanyaya katılamazsınız, alışverişin tek seferde yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazandığınız ödül, 14.10.2017 tarihine kadar işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir.

Kartınıza yüklenen maxipuanları 24.10.2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Maximiles kartına yüklenen maxipuanlar maximile dönüştürülemez ve avans maximil kapatmakta kullanılamaz.

Bu kampanyanın geçerli olabilmesi için maximum pos cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Ziraat Bankası maximum kart sahipleri yalnızca kısa mesaj göndererek katılabilir ve maksimum kazanabileceği maxipuan miktarı 70 TL’dir.

Eğer mücevher, takı, saat, değerli taş, ziynet ve külçe altın ve pırlanta, emlak, otomobil ve motosiklet (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinden alışveriş yaparsanız kampanyaya katılım sağlayamazsınız.
Maximum fırsat ve maxipuan kullanarak yaptığınız alışverişler ile birlikte online ödeme şirketleri aracılığıyla yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Eğer yaptığınız alışverişi geri iade veya iptal ederseniz kazandığınız ödül de geri alınır.
Alışverişinizi İş Bankasına ait  maximum özelikli kredi kartları, bankamatik kartları ve ziraat maximum kartlar ile yapmanız halinde kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Maximum kart, mercedescard, iş’te üniversiteli kart haricinde şirket kredi kartı, vadematik kart, aidatsız kartlar ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isterseniz, önünüzde üç farklı seçenek var. Katılım yollarından biri kısa mesaj yolu, diğer, maximum mobil uygulaması, diğeri ise internet sayfasıdır.

Eğer katılımınızı Maximum mobil uygulaması üzerinden yapmak isterseniz öncelikle, uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra kampanyalar sayfasında ilgili kampanya ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir sayfa vardır. Bu sayfada buluna “Katıl” butonuna tıklamanız halinde kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olacak.

Eğer kısa mesaj yoluyla katılmak isterseniz, “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakıp, alışveriş yapacağınız kartın son 6 hanesini, İş bankası kartı sahipleri 4402’ye, Ziraat bankası kart sahipleri, 4757’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesajın bankanın iletişim sisteminde yer alan cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekmektedir. Gönderdiğiniz kısa mesaj için, kendi operatörünüzde kullandığınız tarifede geçerli olan ücreti ödersiniz.

Eğer internet yoluyla katılmak isterseniz kampanyaya ait bilgilerin bulunduğu sayfada yer alan “kampanyaya katıl” butonuna tıkladıktan sonra önünüze gelen formu doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.