Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Europcar.com’a Özel % 45 İndirim Fırsatı!

İş Bankası’ndan harika bir kampanya fırsatı daha! Eğer Maximum veya maximiles kartı sahibiyseniz ve bugünlerde bir araç kiralamayı düşünüyorsanız bu kampanya tam size göre! Bu kampanya ile kiralayacağınız araç için normal fiyatından %45 indirimli ücret ödersiniz. Bu indirim miktarı ücrette oldukça büyük bir fark yaratacaktır. Bu nedenle İş Bankasının düzenlemiş olduğu bu kampanya müşteriler için önemli bir avantaj sağlıyor. Böylece, zaten yapacağınız bir harcamayı daha hesaplı bir şekilde yapabileceksiniz. Bu yazımızda da İş Bankası Maximum kart kullanıcılarının araç kiralamalarında yararlanabilecekleri, %45 indirim kampanyasına dair ayrıntılara yer verdik.

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 12.10.2017 tarihinde başlayan ve 12.11.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, kampanyanın dahil olduğu tarihler içerisinde, www.europcar.com.tr  internet sitesi üzerinden maximum kart ve maximiles kart ile yapacağınız araç kiralamalarınıza liste fiyatı üzerinden %45 indirim imkanına sahip olabilirsiniz.

alınan referans kodları 31.03.2018 tarihine kadar yapılacak olan günlük araç kiralamalarında geçerlidir.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Araç kiralayacak olan kişinin kendisine ait ehliyet ve kredi kartını ibraz etmesi gerekir. Aksi taktirde kampanyaya katılım sağlanamaz.

Aynı zamanda aracı kiralayacak kişi en az 21 yaşında olmalıdır ve ibraz ettiği ehliyetin en az iki senelik olması gerekmektedir. Farklı araç tipleri için bu süreler değişiklik gösterebilir.

Bu kampanya yalnızca, binek araçlarda ve yurt içi günlük kiralamalarda geçerlidir. Aylık kiralamalarınızda kampanyadan yararlanamazsınız.

Kiralayacağınız araçlarda, provizyon ücreti en az 500 TL’dir.

Kiralayacağınız aracı Europcar ofislerinden teslim almanız gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapacağınız kiralamalarda da genel kiralama koşulları geçerlidir.

Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların dolmuş olması halinde kampanya koşullarını sağlamış olsanız bile kampanyaya katılamazsınız.

Hizmeti Europcar sağlayacaktır, hizmetin sağlanması sırasında oluşabilecek problemlerden İş Bankası sorumlu değildir.

İş Bankası ve Europcar’ın kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya katılmak için bir referans koduna ihtiyacınız olacak. Bu referans kodunu İş cepten veya İş bankası internet şubesinde yer alan kampanyalar sayfasından alabilirsiniz.

İş bankası internet şubesine giriş ücretsizdir. Aynı zamanda iş cep uygulamasını indirmek için de bir ücret ödemezsiniz.

Aldığınız bu kodu  www.europcar.com.tr internet sitesinden yapacağınız araç kiralamalarında, ödeme sayfasında yer alan referans kodu alanına girmeniz gerekmektedir. Bu kodun 31 Mart 2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Kodu girmeniz halinde hak kazandığınız indirim direkt olarak uygulanacaktır. Bu referans kodu tek seferlik değildir, kodu belirtilen tarihe kadar birden fazla kez kullanabilirsiniz

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.