Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Esnafa Sabit Tarifeli POS Kampanyası

Banka ve esnafların en fazla ticaret konusu yaptığı POS cihazları, hem bankalara, hem de esnafa kazandıran, aynı zamanda müşterinin alışverişini kolaylaştıran, yani herkesi mutlu eden bir olaydır. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile esnaf daha da mutlu olacak. Çünkü artık POS cihazı hesabı kolay yapabilmeniz için sabit tarifeli.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

İş yerleri, yapmış oldukları satışların miktarına, taksitlendirmeye vs. birçok kritere göre belirlenir. Artık bu ücreti sabitleyebilirsiniz. Bu kampanya ile belirlediğiniz kotaya kadar POS cihazına sabit ücret ödersiniz. Bu sayede de hesabınızı çok daha rahat yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm iş yerlerinin katılımına açıktır. İş bankası müşterisi olan, ya da olmak isteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. POS cihazı için değişken fiyatlardan kaçan, her ay düşük bir sabit ücret ödemeyi isteyen ve hesaplı bir yol ile Maximum kredi kartlarına taksit yapmayı isteyen herkes kampanyaya katılabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka şubeye uğrayarak bu kampanya için başvuru yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda, bu kampanya koşullarından yararlanma fırsatınız olmayacaktır.

Peşin Alışverişlerde Belirlenen Komisyon Aralığı Ne Kadar?

peşin 

Limiti aşmış olduğunuzda, limitin üzerinde kalan tutara %2 limit aşım komisyonu alınır.

Taksitli Alışverişlerde Belirlenen Komisyon Aralığı Ne Kadar?

 taksitli

Bu sabit tarifelerde limit aşımı yapmış olduğunuzda peşin için %2, 2 taksitli işlemlerde %4, 3 taksitli işlemlerde %5, 4 taksitli işlemlerde de %6 oranında limit aşım komisyonu alınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.