Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Esnafa Destek Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan tüm esnafı sevindirecek ve ihtiyacını karşılayacak bir kampanya geldi. Bu iş Bankası kampanyaları ile ihtiyacınız kadar krediyi uygun faiz oranları ve vadelerle, uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile esnafa 150 bin TL’ye kadar çıkan ve 36 aya kadar vade yapılabilen bir kredi imkanı sunuluyor. Bu kredi kampanyası ile esnaflar ihtiyaçlarını karşılayacak parayı kısa süre içwerisinde ve uygun koşullarla alabilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan nakde ihtiyaç duyan tüm KOBİ ve esnaflar kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilir. Fakat kredinin verilip, verilmemesi bankaların kriter ve inisiyatiflerine bağlıdır. Başvuran herkese kredi verilme garantisi yoktur. Bunun için daha önce ki ödeme alışkanlıkları ve gelir durumu incelenerek bir karar verilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 20 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar İş Bankası şubelerine başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular bu kampanyanın sağladığı koşulları sunmayacaktır.

Kampanya İçin Örnek Bir Ödeme Tablosu Var Mı?

Farklı kredi tutarlarında 12, 24 ve 36 aylarda vadelerle örnek ödeme tablosu şu şekildedir:

örnek ödeme tablosu

Bu Kampanyadan Yararlanabilmek İçin İş Bankası Müşterisi Olmak Zorunlu Mu?

Evet, İş Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasından sadece İş Bankası müşterisi olan esnaf veya KOBİ’ler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Ticari kredi kartı, ticari mevduat hesabı, İş Bankasına üye iş yeri olması, yani İş Bankası POS cihazı kullanması ya da Vadematik kartının olması gerekir. Bu şartlardan en az birini sağlayan kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz, çok kısa süre içerisinde işlem yaparak olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.