Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Cinemaximum Kampanyası

İş Bankası, müşterilerini sosyalleştirecek kampanyalarına devam ediyor. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden ve hiçbir zahmete girmeden sinema bileti kazanabilirsiniz. Bu Cinemaximum kampanyaları ile Twitter ya da Facebook üzerinden eşleştirme yapmanız kampanya açısından yeterli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Fırsatla Uygulamasıyla Facebook ve Twitter adreslerini eşleştirme yapmanız durumunda 1 adet Cinemaximum’lardan bir adet sinema bileti kazanabileceksiniz. Bu sinema bileti açık uçlu olup, her film için, her seansta kullanılabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan iş Bankası müşterisi olan ve en az bir adet Bankamatik ya da kredi kartı sahibi olan herkes yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Fırsatla Uygulamasının da kullanılıyor olması gerekiyor. Bu şartları sağlayan herkes kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsatla uygulaması ile Facebok ya da Twitter hesabınızı eşleştirmiş olmanız gerekir. Eşleştirme yapılmış olduğunda kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Kampanya ile kazanacağınız bilet özelliği de 7 iş günü içerisinde bankamatik ya da kredi kartına yüklenecektir. Yüklendiğinde bir kısa mesaj ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

26 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak için bu tarihler arasında kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanya sadece ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile her kişi sadece bir defa sinema bileti kazanabilir. Kampanya müşteri bazlı olduğu için, kaç kart yada hesaba sahip olduğunuz önemli değildir. Kazanmış olduğunuz sinema biletlerinin de son kullanım tarihi, size gelecek olan bilgilendirme mesajında yer alacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.