İş Bankası'ndan Cihangir White Mill Cafe'ye Özel Yüzde 15 İndirim | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Cihangir White Mill Cafe’ye Özel Yüzde 15 İndirim

İş Bankası’ndan Cihangir White Mill Cafe’ye Özel Yüzde 15 İndirim

İş Bankası, Yüz Yüze Bankacılık adı altında yeni bir uygulama başlattı. Şimdi bu uygulama ile siz hayatınızı yaşarken, bütün işlemleriniz ile İş Bankası ilgilenir. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile hem bu uygulamayı kullanabilir, hem de diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?


Bu banka kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Yüz Yüze Bankacılık uygulamasına kayıt olan müşteriler Cihangir’de bulunan White Mill Cafe’de %15 indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Maximum kredi kartları ya da Bankamatik kartı ile yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık uygulamasını kullanan müşteriler için geçerli olacaktır. Yüz Yüzde Bankacılık müşterisi olmayanlar bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için Maximum, Maximiles, MercedesCard kredi kartları ile yapılmış olması gerekir. Bankamatik kartı ile yapılan ödemeler de kampanya kapsamına alınacaktır.

Bu Kampanyada Nasıl Faydalanacağım?

Bu kampanyaya katılım, indirim kodu ile yapılacaktır. Kampanya tarihleri arasında cafeden yapacağınız ödemelerde bu indirim kodunu görevlilere beyan etmeniz durumunda hesaptan %15 indirim yapılacaktır. Bu indirim kodu müşterilere SMS yolu ile iletilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

22 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kondu kullanarak cafede ödeme yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan ödemelerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Nerelerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Cihangir’de bulunan White Mill Cafe’de geçerli olacaktır. Beyoğlu, Cihangir’de Susam Sokak’ta No:13’te bulunan bu White Mill Cafe’nin diğer şubelerinde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca ödemenin Maximum Pos cihazları ile ödenmesi gerekmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ