Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Bir Sinema Bileti Alana Bir Bilet Bedava!

İş Bankası’ndan muhteşem bir kampanya daha! İş Bankası sinemaseverlere özel harika bir kampanya daha düzenledi. Bu kampanya kapsamında, bir cinemaximum sinema bileti alana bir bilet daha hediye! Böylece aldığınız biletin fiyatı yarı yarıya gelmiş oluyor. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak için tek şart Maximum mobil kullanıcısı olmanız. Bu yazımızda, İş Bankası’nın bir cinemaximum sinema bileti alana bir bilet hediye eden kampanyaya dair merak edebileceğiniz bütün ayrıntılara yer verdik.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya  7.10.20117 tarihinde başlamış olan ve 24.10.2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında, Maximum kredi kartınız ile Maximum mobilden gerçekleştireceğiniz cinemaximum sinema bilet satın alımında bir cinemaximum sinema bileti daha hediye edilir.

Kazandığınız hediye sinema bileti, 31.10.2017 tarihine kadar yüklenir ve yüklendikten sonra size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır.

Kazandığınız bileti yalnızca cinemaximum gişelerinden ve pos cihazı üzerinden kullanabilirsiniz.

Hediye bileti kullanmadan önce, sizinle ilgilenen görevliye kart üzerinde yüklü olan bilet kodunun kullanılması gerektiğine dair bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Hediye sinema biletlerini yüklendiği tarihten itibaren 45 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Bu süre zarfında kullanılmayan biletler silinir.

Kullanmaya hak kazandığınız hediye sinema bileti, bütün Cinemaximum’larda Imax 3d ve Imax filmler dahil bütün seanslarda geçerlidir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri en fazla bir kere kampanyadan yararlanabilir ve bir kişilik bilet kazanabilir.

Kazanılan Hediye sinema bileti müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi ve bankamatik kartları ile kullanılabilir.

Bu kampanya Maximum mobil kullanıcılarına özel bir kampanyadır.

Bu kampanyadan sadece İş Bankası maximum özellikli kredi kartları ve ek kart sahipleri faydalanabilir. İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları; maximum kart, maximiles kart, mercedescard şeklindedir.

Kampanya koşullarını sağlayan ilk işlem ödüllendirilir.

Eğer, işleminizi maximum aidatsız kart, iş’te üniversiteli aidatsız kredi kartı, bankamatik kartı, şirket kredi kartı, bayi kart, vadematik kart ve ön ödemeli kartlardan biri ile yaptıysanız, kampanyaya katılımınız gerçekleşemez.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isterseniz, yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle, eğer Maximum mobil uygulaması telefonunuzda yüklü değilse, uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, kampanyalar menüsünde yer alan ve yazımıza konu olan kampanya ile ilgili detayların yer aldığı sayfada “katıl” butonu bulunmaktadır.  Bu butona tıklayarak katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler bu kadar kolay, bunun dışında yapmanız gereken başka bir şey yoktur.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.