İş Bankası'ndan Bahara Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi | Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Bahara Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’ndan Bahara Özel Avantajlı İhtiyaç Kredisi

İş Bankası, müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi bahara özel olarak başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Bu İş Bankası Kampanyası ile günde sadece 9 TL ödeyerek 7.500 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirlenen tarihler arasında iş Bankası’na başvurduğunuz zaman günde 9 TL ödeyerek 7.500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Üstelik ön başvuru için şubeye kadar gitmenize gerek yok sadece bir SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Kampanya ile 50.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve TC vatandaşı olmak yeterlidir. Bu şartları sağlayan herkes kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabilir. Fakat her başvuru yapan bu kampanyadan yararlanamayabilir. Bunun için inisiyatif İş Bankası’ndadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer İş Bankası müşterisi iseniz, internet şubesinden, SMS yolu ile, İşCep ya da İş Tablet şubesinden, Telefon şubesinden, ATM’lerden ya da normal şubelerden başvuru yapabilirsiniz. Eğer İş Bankası müşterisi değilseniz, SMS yolu ile ya da şubelere bizzat başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu hangi kanal ile yaparsanız yapın başvurunun cevabı anında cebinize gelir.

Bankaya SMS ile Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT yazıp, bir boşluk bırakıp, TC KİMLİK NO yazıp, bir boşluk bırakıp, KREDİ TUTARI yazıp, bir boşluk daha bırakarak AYLIK GELİRİNİZİ de ekleyip 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 4 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ