Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Araç Bakım Sektörüne Özel Artı 4 Taksit Kampanyası

Mevsimin değişmesi ile araçların bakımı, yazlık bakım setleri, araç lastik değişimleri vs. de birçok harcamayı gerektiriyor. İş Bankası da bu harcamalarınızın yükünü hafifletmek için ekstra taksit kampanyası başlattı. Bu sayede araç bakım sektöründe ki harcamaları daha uzun vadede ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu kampanya ile araç bakım ile ilgili harcamalarınızda ya da Lastik sektörü ile ilgili harcamalarınızda İş Bankası kampanyaları kapsamında 100 TL ve üzeri harcama yapmış olduğunuzda mevcut kampanya haklarınızın yanı sıra +4 taksit daha alabilirsiniz. Yani 2, 3, 4, 5 taksit imkanınız var iken, buna ek olarak +4 taksit daha alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Maximum kredi kartı sahiplerinin tamamı faydalanabilir. Üstelik kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmak da gerekmiyor. Yapılması gereken tek şey Maximum üye iş yerlerinden Maximum özellikli POS cihazlarından ödeme yapılması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu Maximum kampanyaları sadece Mayıs ayına özel olarak başladığı için 1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar otomotiv servis hizmeti, lastik satışı, yedek parça gibi işlemlerin tamamı kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Bu Kampanya ile En Fazla Ne Kadar Taksit Alabilirim?

Bu kampanya sadece 2 ile 5 taksit özelliği olan alışverişlerde geçerli olacağı için, kampanya ile en fazla 9 taksit alabilme şansınız var. Bu kampanya ile hiç kimse 9’dan daha fazla taksit alamaz. Kampanya için herhangi bir sınırlama sayısı bulunmuyor. Bu kampanya ile istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanyadan Ekstra Ücretlendirilecek Miyim?

Bu İş Bankası kampanyalarından yararlandığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz. Artı taksitlerin vade ücretlerinin tamamı banka tarafından karşılanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.