İş Bankası'ndan Anneler Gününe Özel 25 YL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Anneler Gününe Özel 25 YL Maxipuan

Özel günlere olan duyarlılığı ile bilinen İş Bankası kampanyaları anneler gününe özel olarak bir kampanya başlattı. Bu anneler günü kampanyaları ile 3 defa farklı günlerde ve en az 75 TL alışveriş yapıldığında 25 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Kampanya ile farklı günlerde 3 defa en az 75 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL Maxipuan kazanabileceksiniz. Ayrıca 100 TL ve daha üzeri alışverişlerde2 ile 5 taksit arası kullanıyorsanız, ekstra 4 taksit de kampanya gereği hediye edilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya gereği yapılacak olan alışverişler 1 ile 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılmalı. Kampanya gereği alışverişler yapılmadan önce kampanyaya kayıt yaptırılması da gerekecektir. Kayıt yaptırılmadan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermek gerekecektir. Bu mesajda ANNEM yazıp, bir boşluk bırakıp, harcamanın yapılacağı kredi kartının son  6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermek gerekecektir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya için gerekli alışverişler öncelikle Maximum Özellikli Pos cihazlarından ve Maximum üyesi iş yerlerinden yapılmalı. Ayrıca kampanya için yapılacak alışverişler sadece belirli sektörler için geçerli olacak. Bu sektörler giyim, ayakkabı, giyim aksesuarları, optik, çiçek ve kozmetik olacaktır.

Kampanya Kapsamında ki Puanlarımı Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya süresi içerisinde gerekli alışverişi yapıp, şartları sağlamış olduğunuzda, almaya hak kazandığınız puanları kampanya bitiminden itibaren 14 gün içerisinde alabileceksiniz. Kazanılan puanların 8 Haziran 2015 tarihine kadar kullanmak gerekecek. Kullanılmayan puanlar 9 Haziran günü otomatik olarak silinecektir. Puanlar hesabınıza yüklenmiş olduğunda size de bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.