İş Bankası'ndan Akaryakıt Alışverişlerinizde 40 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İş Bankası’ndan Akaryakıt Alışverişlerinizde 40 TL Maxipuan!

İş Bnkası’ndan muhteşem bir kampanya. Eğer sık sık seyahat ediyorsanız ve bir İş Bankası Maximum kartınız varsa bu kampanya tam size göre! Üstelik kampanyaya katılmak için tek şart Maximum mobili indirmiş olmanız. Bu kampanya bir çok açıdan size avantajlar sağlayacak bir kampanyadır. En önemli avantajı harcadığınız paranın bir kısmı kartınıza geri gelmiş oluyor. Böylece alışverişiniz hem daha hesaplı hem de daha keyifli hale geliyor. Özellikle sürekli akaryakıt alışverişi yapanlar için kazanabilecekleri bu maxipuan güzel bir hediye. Peki, dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişinizde size 40 TL maxipuan kazandıran kampanyanın detayları nelerdir?

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1 Ekim 2017 tarihinde  başlayan ve 31 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Bu kampanya Maximum mobile özel düzenlenmiş bir kampanyadır.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için, yapılan işlemlerin Maximum özellikli pos cihazından yapılmalıdır.

Kampanya kapsamında, kampanyaya dahil olan tarihler içerisinde kampanyaya katılan akaryakıt istasyonlarından yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde 40 TL maxipuan kazanabilirsiniz.

Yaptığınız alışverişin taksitli veya peşin yapılmış olmasının bir önemi yoktur. Önemli olan noktalar alışverişin tek seferde ve farklı günlerde yapılmış olması ve de dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişinizi yapmış olmanızdır.

Eğer işleminizi iptal veya iade ederseniz yüklenen maxipuan geri alınır.

Kazandığınız maxipuanlar 7.11.2017 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir.

Kazandığınız maxipuanların son kullanma tarihi 20 Kasım 2017’dir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız puanlar 21 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Maximiles’a yüklenen maxipuanlar maximile dönüştürülemez. Aynı zamanda avans maximil kapatmakta kullanılamaz.

Bu kampanyanın diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilmesi mümkün değildir.

Bu kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyaya en fazla bir kere katılabilir ve 40 TL’den daha fazla  maxipuan kazanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya yalnızca Maximum mobile özel bir kampanyadır. Eğer mobil uygulama telefonunuzda yoksa ilk önce indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra, uygulamada kampanyanın ayrıntılarının bulunduğu sayfada  yer alan “KATIL” butonuna tıklamanız ile birlikte katılımınız gerçekleşecektir. Katılımınızı kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında alışverişinizden önce veya sonra istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olan İşlemler Nelerdir?

İş Bankası maximum özellikli kredi kartları (Maximum, mercedesCard, maximiles, iş’te üniversiteli) ve İş bankası bankamatik kartları ile yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya Dahil Olmayan İşlemler Nelerdir?

Ziraat maximum kartlar, şirket kredi Kartı, vadematik kart veya aidatsız kartlar ile yapılan işlemler bu kampanya kapsamında değildir. Aynı zamanda maximum fırsat ve maxipuan kullanılarak da yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.