Kampanya Bulucu

İş Bankası’ından N11.com’a Özel 50 TL’ye Varan Maxipuan!

İş Bankası ile n11.com işbirliği ile maximum mobil kullanıcılarına özel muhteşem bir kampanya daha ortaya çıktı. Bu kampanya ile yaptığınız alışverişten 50 TL’ye varan maxipuan kazanabilirsiniz. Böylece belki de alışverişinizdeki parçalardan bir tanesi bedavaya geliyor olabilir. İş bankası Maximum kart kullanıcıları için özel düzenlenen bu kampanya ile ilgili bütün detaylar aşağıdaki yazımızda.

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 1 Ekim 2017 ile 15 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli ​olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında N11.com internet sitesinden 500 TL ve üzeri ilk harcamaya 25 TL maxipuan, 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 50 TL maxipuan kazanabilirsiniz.

Alışverişinizi peşin veya taksitli şekilde yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için önemli olan nokta, alışverişinizin tek seferde yapılmış olmasıdır.

Bu kampanya maximum mobile özel bir kampanyadır.

Altın ve gümüş satın alımlarınız kampanyaya dahil değildir. Bununla birlikte, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat satın alımlarınız, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri alanında yaptığınız alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kazandığınız maxipuanlar 31 Ekim 2017 tarihinde işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir.

Kazandığınız maxipuanları 10 Kasım 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. (Bu tarih dahildir)

Maximiles’a yüklenen puanlar maximile dönüştürülemeyecek ve Avans maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Bu kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazında geçerli olan bir kampanyadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL maxipuan kazanabilir.

Yaptığınız alışverişin geçerli olabilmesi için, işlemin maximum özellikli pos cihazından yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yukarıda belirttiğimiz gibi bu kampanya Maximum mobile özel bir kampanyadır. Dolayısıyla kampanyaya katılmak için ilk şart Maximum mobil uygulamasını telefonunuza indirmiş olmanızdır. Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. Kampanyaya katılımınızı kampanyanın devam ettiği tarihler içinde alışverişinizden önce veya sonra istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz öncelikle İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile Bankamatik Kartı sahibi olmanız gerekmektedir. Bu kartlardan birine sahipseniz kampanyaya rahatlıkla katılabilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olmayan İşlemler Nelerdir?

Şirket kredi kartı, vadematik kart, aidatsız kart sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz. Aynı zamanda  maximum fırsat ve maxipuan kullanılarak yapılan alışverişlerle de kampanyaya katılmanız mümkün değildir.  Bunların dışında, maximum pos cihazından yapılmayan işlemler, online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca aldığınız ürünü iptal veya geri iade ederseniz kartınıza yüklenen maxipuan geri alınacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.