Kampanya Bulucu

İş Bankası ve Maximum Kart’tan Boyner’e Özel 50 TL’lik Hediye Çeki

Bir başka babalar günü kampanyaları da İş bankası ve Maximum Kart’tan geldi. Boyner kampanyaları ile şimdi Maximum kredi kartınızla alışveriş yaptığınızda 250 TL ya da daha yüksek bir tutarda olursa 50 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile Boyner’den alışveriş yapmış olduğunuzda hem Maximum Kredi kartı ile ödeme yapar, hem de Boyner Anahtar’a sahip olursanız 250 TL veya daha üstü alışverişlerde 50 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerde 9 taksit imkanı da sunulur.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu İş Bankası kampanyalarından yararlanabilmek için öncelikle bireysel Maximum Kart sahibi olmak gerekir. Ayrıca Boyner Anahtar sahibi olmak da kampanyadan yararlanmak için şarttır. Bu şartları sağlayan her müşteri tek seferde 250 TL harcama yaparak 50 TL’lik hediye çeki kazanabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

8 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 21 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında herhangi bir Boyner mağazasından gerekli şartları sağlayarak alışveriş yaptığınızda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olduğu için her müşteri kredi kartı sayısına bakılmaksızın bu kampanyadan en fazla 15 defa yararlanabilir. 15 adet hediye çeki almış olduğunuzda, daha fazla hediye çeki kazanamazsınız.

Bu Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerlidir?

Bu kampanya tüm Boyner kuruluşlarında geçerlidir. Boyner, Boyner Evde Mağazaları, Boyner Sports, www.boyner.com.tr, www.boynerevde.com.tr mağazalarının tümü kampanyaya dahildir.

Hediye Çeklerini Nasıl kullanabilirim?

Hediye çekleri yine sadece Boyner mağazalarında kullanılabilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için yapılan alışveriş tutarının çek tutarından fazla olmalıdır. Hediye çeki tutarı daha fazla ise herhangi bir iade yapılmaz ve çekler paraya çevrilemez. Her faturada sadece bir adet hediye çeki kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.