Kampanya Bulucu

İş Bankası Toptancı Sektörü Kampanyası

Bu kampanya Toptancı sektöründe yer alan üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.İş Bankası’nın düzenlemiş olduğu bu kampanya ile üye iş yerlerinden yapılan alışverişleri +3 ilave taksit imkanı sağlanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

Kampanyanın geçerli olacağı tarih aralığı 01.10.2015-31.12.2015 tarih aralığıdır.Kampanya 3 ay sürecek bir kampanyadır.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Kampanya Gıda Sektörü Toptancı üye iş yerleri haricindeki iş yerlerinden İş Bankası aracılığıyla yapılan alışverişler:

İlave taksit imkanı 500 TL ve üzeri 2-3-4 arasındaki taksit seçeneklerinde geçerli olacaktır.Kampanyaya Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ve Ziraat Maximum kartları dahildir. Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları kampanyalarda hariç tutulmuştur.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren toptancı üye işyerlerimizden Şirket Kredi kartları ve Vadematik ile yapılan 2 taksitli alışverişlerde:

İlave taksit avantajı gıda sektörü için 500 TL ve üzeri 2 taksit seçeneğinde geçerli olacaktır.Kampanyaya Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Tema Şirket Kredi Kartları ve Ziraat Bankası Maximum Özellikli Şirket Kredi Kartları ile yapılan işlemler dahildir.

Kampanyaya Hangi Üye İş Yerleri Dahildir?

Kampanyaya, kurumsal ve özel koşullu üye işyerleri haricinde olup, Banka sisteminde toptancı sektöründe faaliyet gösterdiği belirlenen Maximum üye işyerleri dahildir.
Kart kullanıcılarının müşterilerin MaxiPuan bozdurarak yaptığı işlemler kampanya dahilinde olmayacaktır.
İş Bankası kampanyayı sona erdirmek ya da koşullarda değişiklik yapmakta tek karar vericidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.