Kampanya Bulucu

İş Bankası Mayıs Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankasında ihtiyaç sahiplerine en avantajlı kredi kampanyaları mevcut. İş Bankası Mayıs ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile her türlü ihtiyacınıza 50 bin TL ve 30 aya kadar vade imkanlarıyla kredi olanağı sunuyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Cepten hemen başvurmak istiyorsanız NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).

İş Bankası her zaman olduğu gibi zor zamanlarınızda da yanınızda. İnternet Bankacılığı, İş Bankası şubesi ve anında bankacılık hizmetleriyle başınız sıkıştığında kapısını her zaman çalacağınız bir banka olmuştur. Müşterisinin bu kadar yanında olan bir bankanın bu yüzden kredi kampanyasından faydalanmak hiç de zor değil. Bir çok kanal aracılığıyla İş Bankası ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Şubesinden, bankamatiklerden , 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Onay Cevabını Nasıl Alabilirsiniz?

Başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın başvuru onay cevabınızı anında mesaj yoluyla alırsınız. Başvuru için gönderilen her bir mesaj 1 kısa mesaj ücretiyle ücretlendirilir.

Ne Kadar Kredi Kullanabilirsiniz?

Kullanacağınız maksimum kredi tutarı 50 Bin TL’dir. Maksimum Vade oranı ise 36 ay vadedir.Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 1 ay sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Maliyet Tablosu Nasıldır?iş bankası ihtiyaç kredisi koşulları

Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir.

Kredi Kullanımı İçin İstenen Şartlar Nelerdir?

Kefil ön şartı aranmamaktadır. Fakat İş Bankası şubesi gerekli gördüğü zaman kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.