Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Karttan Yapı Sektörüne Özel Artı 4 Taksit Kampanyası

Kredi kartlarının hemen her zaman, her sektörde kampanyasını bulmak mümkün. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile Maximum kredi kartı aracılığı ile yapmış olduğunuz yapı sektörü alışverişlerinde ekstra taksit fırsatı kazanabilirsiniz.

Bu Kredi Kartı Kampanyasının Avantajı Nelerdir?

Bu Maximum kampanyaları ile Koçtaş, Bauhaus ve Tekzen mağazalarından en az 100 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda kredi kartınızın taksit özelliğine artı olarak 4 taksit daha sunulur. Kampanya kapsamında +4 taksit 5 taksitli alışverişlere uygulanacaktır ve yasal mevzuat gereği taksit sayısı en fazla 9 olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Maximum kredi kartına sahip bireysel müşterilerin tümü yararlanabilir. Fakat aidatsız kredi kartları İş’te Üniversiteli kredi kartı, puan ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulur. Geri kalan Maximum ailesi kredi kartlarının tamamı kampanya kapsamında geçerli sayılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel başlamıştır. Bu nedenle 1 Ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yaptıkları alışverişlerle kampanyaya katılabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt ya da SMS gönderme zorunluluğu bulunmuyor. Kampanya tarihleri arasında Bauhaus, Tekzen ya da Koçtaş mağazalarından 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için ödemenin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bu şartları sağlamanız durumunda kasada ki görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu kampanya Şirket Kredi Kartları, MercedesCard, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kredi Kartlar, TEMA Şirket Kredi Kartı, Maximiles Kartlar ve Maximum kartların tamamında geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.