Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Kart’tan Vialand Biletlerine Yüzde 40 İndirim

Bu bayramda çocuklar Vialand’ta doyasıya eğlenebilsin diye yeni bir kampanya başladı. Şimdi bu İş Bankası kampanyaları ile Vialand için alacağınız biletleri yüzde 40 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik bilet alımlarında taksit de yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vialand Tema Park gişelerinden alacağınız biletleri 5 kişiye kadar %40 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile 100 TL ve üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 2 taksite bölebilir, o şekilde ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Vialand kampanyaları tüm bireysel Maximum kredi kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. İsteyen herkes gişelerden yapacağı alışverişler ile bu kampanyadan indirimli olarak yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya kodunu da almanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için gişelerden yapacağınız alışverişte kampanya kodunu da gişede ki görevliye iletmeniz gerekmektedir. Kampanya kodunu elde etmek için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kampanyaya katılım mesajı göndermeniz gerekir.

Katılım Mesajını Nasıl Göndereceğim?

Banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunun mesaj bölümüne VİALAND yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajı ile birlikte size kampanya kodu gelecektir. Bu kampanya kodu ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 23 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında önce kampanya kodunu almalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin iş Bankası Maximum kredi kartı ile yapılması gerekir. Ayrıca Maximum özellikli POS cihazından ödeme yapılması gerekmektedir. Almış olduğunuz kampanya kodları tek kullanımlıktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.