Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Kart’a Total İstasyonlarında 25 TL Maxipuan!

İş Bankası kampanyaları arasında oldukça avantajlı olan bir Maximum kampanyaları akaryakıt konusunda iyi bir fırsat sunuyor. Total kampanyaları ile birleşen bu ortak kampanyada 4 defa 100 TL ve üzeri peşin akaryakıt alışverişi yapmış olduğunuzda 25 TL Maxipuan kazanıyorsunuz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabiliriz?

Bu kampanyadan Maximum kart sahipleri yararlanabilir. İlk harcamayı yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne TOTAL yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartınızın son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye göndererek, gelen onay mesajından sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Onay mesajı geldikten sonra Maximum kredi kartınız ile anlaşmalı Total istasyonlarında, farklı günlerde 4 defa 100 TL ve üzeri peşin akaryakıt harcamalarınızı Maximum özellikli POS cihazlarından ödemeniz durumunda 25 TL Maxipuan kazanabileceksiniz.

Mesajı Herhangi Bir Telefon Numarasından Gönderebilir Miyim?

Bu kampanya için göndermeniz gereken mesajı, banka sistemine kayıtlı telefon numarasından göndermeniz gerekmektedir. Banka sisteminde kartınıza kayıtlı olmayan telefon numarasından gönderilen mesajlara onay mesajı gelmeyecektir. Ayrıca gönderilen mesajlar standart 1 SMS ücretindedir.

Kazandığım Maxipuanı Ne Zaman Alabilirim?

Almaya hak kazandığınız puanlar, kazandığınız günden itibaren 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir. Yüklenen puanların 18 Haziran 2015 tarihine kadar da kullanılması gerekir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar hesaptan geri çekilecektir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya müşteri bazlı olarak kurgulanmıştır. Yani kaç tane kredi kartına sahip olduğunuzu bir önemi olmaksızın her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Bunun neticesinde de kampanyadan kazanılabilecek en yüksek puan 25 TL Maxipuan olabilir.

Kazandığım Maxipuanları İstediğim Gibi Kullanabilir Miyim?

Bu kampanya kapsamında kazanılan Maxipuanlar, yine sadece Total istasyonlarında kullanılabilecek. Diğer harcamalarda bu puanlar kullanılamayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.