Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Kart’a taksitli nakit avans kampanyası

Nakit paraya ihtiyacınız var ama kredi ile uğraşmak istemiyorsanız bu kampanya tam size göre. İş Bankası Maximum kredi kartı sahiplerine tam 4.000 liraya kadar taksitli nakit avans veriyor.

Kampanyaya ister internet şubesi ister bankamatikler ister telefon şubesi… Her yerden katılabilirsiniz. Ayrıca hiçbir onay işlemi beklemeniz gerekmiyor krediniz anında hesabınızda oluyor.

İş Bankası’nın Maximum kredi kartı sahiplerine sunduğu bu kampanyada azami taksit sayısı 9 ay ve kampanyanın bitim tarihi ise 31 mart 2014 olarak belirlenmiş.

Örnek ödeme tablosu:

iş bankası taksitli nakis avans ödeme tablosu

Kampanya Detayları:

1- 1-31 Mart 2014 tarihleri arasında, 4.000 TL’ye kadar sadece 9 taksitli işlemlerde geçerlidir.

2- Kampanya kapsamındaki taksitli nakit avans işlemleri için tek seferlik %8,5 kampanyalı taksitli nakit avans ücreti (KKDF&BSMV hariç) işlem anında kredi kartına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamındaki işlem tutarı 9 taksit seçeneği için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile birlikte bir müşteri başına azami toplam 4.000 TL ile sınırlıdır. Örneğin, ilk kullanımda 9 taksitte 2.600 TL çekildi ise, ikinci kullanımın kampanya kapsamında olabilmesi için yine 9 taksit seçeneğiyle ve azami 1.400 TL olması gerekmektedir. Her kullanımda kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarı müşterinin (Maximum Kart ya da Maximiles) farklı kartları olsa dahi müşteri bazında toplanacaktır. Müşteri bazında toplamda 4.000 TL’nin aşılması durumunda son kullanım için genel taksitli nakit avans koşulları (aylık %2,02 faiz (vergi-fon hariç) ve asgari 5 TL + BSMV olmak üzere %3,5 + BSMV nakit avans ücreti) geçerli olacaktır

3- Kampanya tarihleri arasında 4.000 TL’nin üzerinde ve/veya 9 taksit seçenekleri dışındaki Taksitli Nakit Avans kullanımları için genel taksitli nakit avans koşulları geçerli olacaktır.

Taksitli Nakit Avans ile ilgili diğer detaylar:

1- Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, taksitli nakit avans kullanamayacaktır.

2- Kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarının erken ödenmesi halinde ücret ve komisyon iadesi yapılmamaktadır.

3- Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar dahil değildir.

4- Kampanya süresinin sonunda kampanyaya özel koşullar sona erecek olup, taksitli nakit avans işlemleri için yürürlükte olan komisyon, ücret ve faiz oranları ile uygulamaları geçerli olacaktır.

5- Türkiye İş Bankası kampanya tarihleri içerisinde müşteri başına kullandırılan azami tutarı değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.