Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Kart’a Özel Sinema Biletleri Her Gün 7 TL

İş Bankası Kampanyaları ve Maximum kampanyaları Sinemaya gitmeyen kimse kalmasın diye yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile tüm Cinemaximum’larda saat 12:30’a kadar filmlerin ilk seansları sadece 7 TL.

Bu kampanya diğer Cinemaximum kampanyaları ile birleştirilemez ve sadece Maximum kart ile alındığında geçerli olabilir. Kampanya İMAX ve İMAX 3D dahil olmak üzere tüm film türlerinde geçerli olacak. Fakat ön ödemeli kartlarda, bankamatik kartlarında, Aidatsız Maximum kartlarda, Vadematik kartlarda, Ticari kredi kartlarında ve Ziraat Maximum kartlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için İş Bankası Maximum özellikli POS cihazları ile ödeme yapmak gerekir. Diğer cihazlarda kampanya geçerliliği olmayacaktır. Kampanya her gün 12:30’a kadar olan ilk seanslarda geçerlidir, fakat 00:00’dan sonra ki gece yarısı seansları bu kapsamda değildir. Kampanya için ne bir harcama zorunluluğu, ne de bir kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

Maksimum Kart Cinemaximum Kampanyası

İş Bankası Maximum Kart Cinemaximum kampanyasının özellikleri şu şekildedir:

1. Maximum Seans uygulaması, her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan ilk seanslarda ve sadece Cinemaximum gişelerinden bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00’dan sonraki gece yarısı seansları Maximum Seans kapsamında değerlendirilmeyecektir.
2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile satın alınacak biletlerde 7 TL fiyat uygulanacaktır.
3. Ziraat Maximum Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları, Bankamatik Kartları, ön ödemeli kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.
4. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, MarsGate, Kiosk gibi ) alternatif kanallardan alınacak biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
5. Maximum Seans uygulamasına IMAX, IMAX 3D film gösterimleri de dahil olup, VIP salon gösterimleri hariçtir.
6. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
7. Maximum Seans uygulamasından kampanya süresi boyunca dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.
8. Maximum Seans uygulaması kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
9. Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.
10. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.