Kampanya Bulucu

İş Bankası Maximum Kart ile Günün ilk Seanslarında Sinema Bileti 7 TL

Maximum kredi kartları ile Cinemaximum sinemalarının ortak olarak yapmış olduğu birçok kampanya ile sinema biletlerinde bir avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Maximum kampanyaları ile Cinemaximum sinemalarında ilk seanslar 7 TL olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cinemaximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında İş Bankası’na ait bireysel Maximum kredi kartları ile Cinemaximum sinemalarında günün ilk seansları için alacağınız biletler sadece 7 TL olacaktır. Üstelik bu kampanya haftanın tüm günlerinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece İş Bankasına ait bireysel Maximum kredi artlarında geçerli olacaktır. Diğer banka Maximum kartlarında ve İş Bankasına ait diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Şirket kredi kartları, Aidatsız kredi kartlar, Bankamatik kartları ve Maxipuan ile yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, mesaj göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yok. Herhangi bir Cinemaximum gişesinde saat 12:30 öncesinde ki günün ilk seansları için bilet almanız ve ödemeyi Maximum kredi kartınız ile yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihten sonra alınacak biletler kampanya kapsamının dışında olacağı için standart fiyata tabi olacaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Kampanya sadece Cinemaximum gişelerinden alınan biletlerde ya da Parakod uygulaması ile alınan biletlerde geçerli olacaktır. Bunların dışında ki kanallardan yapılan bilet alımları bu kampanya kapsamının dışında olacaktır ve indirim yapılmayacaktır. Kampanyaya katılım için herhangi bir katılım sınırı belirlenmemiştir bu nedenle kampanya süresince istediğiniz kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.