Kampanya Bulucu

İş Bankası Kültür Yayınları’ndan Yüzde 25 İndirim Kampanyası

İş Bankası Kültür Yayınları, İş Bankası desteği ile birçok kitabı halkla buluşturmaya devam ediyor. Üstelik yaptığı kampanyalar ile kitapları birçok kesimin daha avantajlı elde etmesini sağlıyor. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile şimdi kitapları yüzde 25 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kitap kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında İş Bankası Kültür Yayınları’ndan İş Bankası Bankamatik kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerde %25 indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim peşin alımlarda geçerli olacaktır. 75 TL ve üzeri bir alışverişlerde 2 ya da 4 taksitli bir alışveriş yapmış olduğunuzda +3 taksit daha kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece İş Bankası Bankamatik kartı sahipleri peşin alışverişlerde yararlanabilir. Bireysel Maximum kredi kartları da aynı şartlarda bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli kartları, puanlarla yapılan alışverişler vs. bu kampanyanın dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında İş Bankası Kültür Yayınları’ndan alışveriş yapmanız, ödemeyi Maximum özellikli Pos cihazları ile yapmanız, kampanyadan yararlanmak için yeterlidir

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar alışverişlerini tamamlamalılardır. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Hem taksit, hem de indirim kampanyası aynı tarihte başlar ve biter.

Kampanyaya Katılım Ücretli Midir?

Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. Herhangi bir kayıt ya da katılım ücreti alınmayacaktır. Kampanya kapsamında yapılan taksitlerde de herhangi bir vade farkı alınmaz. Kampanya kapsamında herhangi bir ücret alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.