İş Bankası kültür Yayınlarına Samsun Kitap Fuarında Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

İş Bankası kültür Yayınlarına Samsun Kitap Fuarında Yüzde 30 İndirim

İş Bankası kültür Yayınlarına Samsun Kitap Fuarında Yüzde 30 İndirim

İş Bankası’nın sponsorluğu ile yayım hayatına başlayan iş Bankası Kültür Yayınları, birçok kitap ile birçok çeviri ve yeni kitap ile büyük katkı sağlıyor. Üstelik kitap fuarlarında da belirli indirimler ile müşterilere uygun fiyat avantajı sunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?


Bu iş Bankası kampanyaları ile belirlenen fuar tarihleri arasında Samsun Kitap Fuarı’ndan bütün kitapları %30 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik Maxium kredi kartı ile yapacağınız 75 TL ve üzeri harcamalarda da 6 taksite kadar vadelendirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Maximum kampanyaları sadece Samsun Kitap Fuarı’ndan alınan kitapları Maximum kredi kartı ile almanız durumunda geçerli olacaktır. İş Bankası Bankamatik kartı ile yapılan alımlar da kampanya kapsamında değerlendirilir. Fuar dışında yapılan kitap alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında alacağınız kitaplarda ki indirim için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Fuardan alırken Maximum kart ile ödemeniz durumunda görevli manüel olarak indirimi yapacaktır. 75 TL ve üzeri alışverişi 2 ya da 3 taksit olarak yapmış olduğunuzda +3 taksit seçeneği otomatik olarak çıkacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Fuar boyunca devam edecek. 23 Şubat tarihinde başlayan bu fuar 28 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kitap alımlarını yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız kitap alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Samsun Kitap Fuarı Nerede?

Samsun kitap Fuarı samsun’da, Atatürk Kültür bulvarında ki Cumhuriyet mahallesi ve Cumhuriyet Sokak üzerine kuruldu. Tekkeköy ilçesinde bulunan bu fuarın kayıtlarda ki kapı numarası 2’dir. Kampanya tarihi boyunca bu adreste ki fuardan kitap alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ