Kampanya Bulucu

İş Bankası kampanyası İle KFC’den Menü Alana Cinemaximum’dan Bir Bilet Hediye

İş Bankası kampanyalarının sosyal yaşantımızı da etkilediği kampanyalarına bir de Cinemaximum Kampanyaları eklendi. Maximum kampanyaları ile KFC kampanyalarının belirlediği menülerden almış olduğunuzda Cinemaximum’larda bir sinema bileti hediye ediliyor.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Maximum kredi kartınız ile KFC’de belirlenen kampanyalı menülerden birini almış olduğunuzda, kampanya kapsamı ile bir adet sinema bileti kazanacaksınız. Bu sinema biletini ise istediğiniz yerde ki Cinemaximum sinemalarında kullanabilirsiniz.

Kampanyalı Menüler Hangisi?

Kampanya ile alınabilecek menülerden Twister, Panini ya da Zinger menülerde +1 sinema bileti ile birlikte 16 TL olarak alınabilir. Ya da herhangi Box menülerden birini 1 sinema bileti ile birlikte 22,50 TL’ye alabilirsiniz.

Kampanyalı Menüleri Hangi Kartlarla Alırsak Kampanyadan Yararlanabiliriz?

Bu kampanya için ödeme yapmanız gereken kartlar Maximum kredi kartı, İş Bankası Bankamatik kartı, Mercedes Card, Maximiles ve Ziraat Maximum kredi kartlardır. Bunun dışında kalan Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli kartları, Şirket kredi kartları, Vadematik kartlar, ya da puan ile yapılan alışverişler kampanyanın dışında tutulur.

Bileti Nerden Alabilirim? Nasıl Kullanabilirim?

Kampanyalı menülerden almış olduğunuzda fiziki olarak bir sinema bileti elinize verilecektir. Bu sinema biletini istediğiniz Cinemaximum sinemalarından, istediğiniz filme, istediğiniz seansta kullanabileceksiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 6 Nisan ve 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanyalı menülerden alıp sinema bileti kazandığınız zaman, kazandığınız bileti 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecek. Bu tarihe kadar kullanılmayan biletler geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya Hangi KFC Restoranlarında Geçerlidir?

Kampanya yurt genelinde ki tüm KFC restoranlarında geçerlidir. Eve sipariş olarak gelen servisler ise kampanyanın dışında tutulmuştur. Kampanya stoklarla sınırlı olacağı için, menüyü almadan önce kasiyere sormanız faydalı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.