Kampanya Bulucu

İş Bankası İphone X Ve Glaxy S8+ Hediye Ediyor

Yeni yıla özel İşbankası müşterilerine özel bir çekiliş başlattı. Bu çekilişe katılarak yeni yıla son model bir telefon ile girmeniz mümkün. Üstelik bu çekilişe katılmak tamamen ücretsiz. Bu çekilişe katılmak için 1 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında İşcep Mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemi içinde uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indrimek için,  Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna İşBankası yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde çekilişe hak kazanmış olacaksınız. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Halk bankası  yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde çekilişe hak kazanmış olacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya Çekiliş sonuçları Noter huzurunda açıklanacaktır. Kampanya çekiliş hakkı 1 hak ile sınırlıdır. Çekili kart bazlı değil müşteri bazlıdır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya kapsamında 4.500 TL değerinde 9 adet  Samusung Glaxy S8+ verilecektir. Bununla beraber  9 kişi 6.100,00 TL değerinde iPhone X-64 kazanacaktır.
 • Hile yaptığı anlaşılan kişilerin çekiliş hakları geçersiz sayılacaktır.
 • Her müşteri bir çekilişten bir defaya faydalanabilir.
 • İşbankası çekilişi durdurma ve çekilişte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Çekiliş hakkında daha fazla bilgi almak için 7 /24 açık müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
 • Talihliler 10.01.2018 saat:11.30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. Esentepe mah. Büyükdere cad. Ecza sok. Pol center No:4 D:1 Levent Şişli İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.
 • Kazanan tahlililer KDV + ÖTV’ yi ödedikleri taktirde kampanya kapsamında kazandıkları ürünü alabileceklerdir.
 • Ödülü kazandığınız taktirde 15 Şubat 2018′ e kadar İşbankası’na başvurmak zorundasınız aksi taktirde kazandığınız ödül geçersiz sayılacaktır.
 • Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kazanan talihliler, 16.01.2018 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 • Kazanan tahlililer 10 Ocak 2018’de ilan edilecektir. Kampanyaya katıldığınız taktirde çekilişi takip etmenizi öneririz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.