Kampanya Bulucu

İş Bankası İnternet Şubesinden Media Markt’a Özel 100 TL İndirim

İş Bankası, yine internet şubesine özel indirim kampanyası başlattı. Şimdi İş Bankası kampanyaları ile kampanya tarihleri içerisinde Media Markt’dan yapacağınız alışverişlerde 100 Tl indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Media Markt kampanyaları ile kampanya tarihleri içerisinde www.mediamarkt.com.tr internet sitesinden 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 100 TL indirim fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Bu kampanya için Maximum kredi kartı ya da Maximiles kredi kartı ile alışveriş yapmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya internet şubesini kullanan ve İş Bankası’na ait Maximum ya da Maximiles kredi kartı kullanan müşterilerin katılımına açıktır. Kampanya sadece bireysel müşterilerin katılımına açıktır. Şirket kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılım alacağınız promosyon kodu ile olacaktır. Kampanya tarihleri arasında iş Bankası internet şubesine ya da Mobil Şubeye giriş yapmış olduğunuzda kampanyalar bölümünde bu kampanya yer alır. “İstiyorum” butonuna tıklamış olduğunuzda indirim kodunu alabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Yine kampanya tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr internet sitesinden 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışverişi sepete eklemeniz gerekiyor. Ödeme adımına gelmiş olduğunuzda almış olduğunuz promosyon kodunu ilgili alana girmeniz gerekiyor. Ödemeyi de Maximum ya da Maximiles kredi kartı ile yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

21 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 21 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında indirim kodunu almalı ve kullanmalıdır. Kampanya tarihleri dışında promosyon kodu alınmaz ve alınan kodlar kullanılamaz. Ayrıca bu kampanyayı başka bir İş Bankası ya da Media Markt kampanyası ile birleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.