İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi | Kampanya Bulucu

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türkiye İş Bankası’nın her sene geleneksel bir hale dönüştürdüğü İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası, 2016 senesinde de müşterilerine sunuluyor. Özellikle de Ramazan Bayramı’na az bir süre kala daha da dikkat çekmeye başlayan kampanyanın birbirinden farklı avantajları bulunmaktadır. 1.300’e aşkın şube ve anında bankacılık hizmetleri ile uygulanmakta olan İş bankası Bayram Kredisi Kampanyası, sahip olduğu geleneksel alt yapıya uygunluk göstererek, her kesim müşteriye hitap etmesini başarmaktadır. Yani bu kampanya dahilinde tüm ücretli çalışanlar, emekliler, serbest meslek sahipleri rahatlıkla İş Bankası Bayram Kredisi alımında bulunabilmektedir. Bunun için gerekli prosedürleri iyiden iyiye incelemeniz yeterli olacaktır. Yapılacak olan bu incelemeler dahilinde de karşınıza öncelikli olarak geniş kapsamlı bir faiz vade uygulaması sunulacağını bilmenizi isteriz. 5.000 TL değerinde başlangıç yapan İş Bankası Bayram Kredisi’nde 36 aya varan geri ödeme koşulları ve 1.30 oranında faiz oranı var olmaktadır. Sonuç itibariyle de toplam geri ödeme süresi 1096 gün üzerinden taksit tutarı olarak günlük 5.99 TL’dir.  İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası’nı azami kredi tutarının 50.000 TL olduğunu da göz önünde bulunduracağımız zaman, geri ödemeler çekimin başlangıcından 30 gün sonra başlayacaktır. Üstelik bu kredi için herhangi bir kefil bulundurma şartı da asla yoktur. Bu tarz avantajlar kapsamında da bu bayramı daha da nitelikli bir maddiyatla geçirebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

İşbankası Bayram Kredisi Kampanyası’na katılım aşamaları birbirinden farklı yollarla gerçekleşmektedir. İster internet üzerinden , isterseniz de bire bir şubelere başvuruda bulunarak gerçekleştireceğiniz bu katılımların dışında, bankamatiklerden ve 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubelerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Cep telefonundan hemen başvuru yapabilmek adına da, NAKİT, TC Kimlik NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarda boşluk bırakarak 4402’ye SMS şeklinde gönderebilirsiniz. Bu aşamalar dahilinde de zaten en kısa zamanda ilgili kredi isteğinize geri dönüş yapılmış olacaktır. Diğer benzer banka kampanyalarına oranla daha güvenilir bir yapıda şekil almakta olan İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası’ndan yararlanmak bu denli basit.


Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası’nın genel tarihi 15 Haziran – 23 Temmuz arasında geçerlidir. Bu tarihler içerisinde yapacağınız başvurular dahilinde de sorunsuz bir şekilde iletişim kurulacak ve ilgili istenilen kredi miktarı da hesaplarınıza aktarılmış olacaktır. Bunun için sunulan tarihi kaçırmamanız gerekmektedir.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Geleneksel İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası’nın şartları açısından belli başlı hususların mutlaka göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Öyle ki bu şartların öyle çok katı kurallarla şekillenmediğini de bilmenizi isteriz. Özellikle de;

  • Kredi çekimi için kredi notunun yüksek olması gerekmektedir.
  • Başka bir bankadan herhangi bir kredi çekmemesi ya da kredi borcu olmaması gerekmektedir.
  • 36 aya varan faiz oranları ile geri ödemeler başlamaktadır.
  • Faiz tutarı 1.30 olmaktadır.
  • Kredi ödemesi yatırılan tutarın 30 gün sonrasında başlamış olacaktır.

Bütün bu şartlar ve koşullar kapsamında da sizler de yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı ve sonrasındaki ihtiyaçlarınız için kendinize kredi çekiminde bulunabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olarak lanse edilen Türkiye İş Bankası’nın müşterileri için geleneksel bir yapıya büründürmüş olduğu bayram kredisi dahilinde de, resmi internet sitesi üzerinden bütün detayları inceleyebilir, bunun dışında da müşteri temsilcileriyle ister yüz yüze, isterseniz de çağrı merkezi hattı üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bayram için kredi ihtiyacınız varsa eğer, İş Bankası işinizi görebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ