Kampanya Bulucu

İş Bankası Bankamatik’ten Market ve Akaryakıt Harcamalarına 25 TL Maxipuan

Harcama yaptıkça puan kazandıran alışverişler genellikle kredi kartlarına özgü kampanya türlerindendir. Fakat bu defa Bankamatik kartı ile yapacağınız alışverişle de bu kampanyadan yararlanabileceksiniz. Şimdi İş Bankası Bankamatik kartı ile yapacağınız alışverişlere 25 TL Maxipuan hediye

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İş Bankası kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında vadesi mevduat hesabınıza bağlı olan Bankamatik kartlar ile Market ve Akaryakıt sektörlerinden farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ya da daha fazla bir harcama yaptığınızda 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bankamatik kampanyaları öncelikle tüm İş Bankası Bankamatik kartı kullanıcılarının katılımına açıktır. Ayrıca kampanyadan bireysel Maximum, Maximiles ve MercedesCard kredi kartları da dahildir. Bu kredi kartları kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt olmalılardır.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bankamatik kartları dışında ki kredi kartlarının kampanyadan faydalanabilmesi için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olması gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında İş Bankası Maximum sisteminde market ya da Akaryakıt sektörlerine kayıtlı olan iş yerlerinden 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olunur?

Kampanyaya kayıt olmanız için www.isbank.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada yer alan “Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAMPANYA yazıp,  bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyip, 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini tamamlamalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.