Kampanya Bulucu

İş Bankası Bankamatik Kartlarda 50 TL Maxipuan Kazanma Fırsatı

Şimdiye kadar bütün kampanyalar kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerde puan kazandıran kampanyalardı. İş Bankası, bu kampanyanın bir benzerini Bankamatik kartları için de yaptır. 10 Aralık tarihine kadar restoran, giyim ve market alışverişlerinde bankamatik kartınızla 3 defa farklı günlerde 100 TL harcamış olduğunuz zaman 20 TL Maxipuan, buna ek olarak toplamda 5 alışveriş olduğu zaman ilave 30 TL, yani toplamda 50 TL Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için yapılan harcamaların farklı günlerde ve tek seferde yapılmış olması gerekiyor. Bu kampanya için öncesinde kayıt yaptırmanız da şart. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne BANKA yazıp, daha sonra bir boşluk bırakıp harcama yapılacak olan kartın son 6 hanesini yazarak 4402’ye göndermeniz gerekiyor. Onay mesajından sonra alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Mesaj göndereceğiniz telefon numarasının bankanın veri tabanına kayıtlı olan telefon olduğuna dikkat etmelisiniz. Telefon kayıtlı değilse kampanyadan yararlanamazsınız.

iş Bankası Bankamatik

İş Bankası Bankamatik Kart ile 50 TL Maxipuan kampanyasının detayları:

 1. Kampanyamız 3 Kasım – 10 Aralık 2014 tarihlerinde geçerlidir.
  2. Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “BANKA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte Bankamız veri tabanında kayıtlı olan cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir. Kampanya süresi bitiminden sonra gönderilecek SMS’ler dikkate alınmayacaktır.
  3. Kampanyamıza yalnızca müşteri numarası altındaki Bankamız Bankamatik Kartları ile yapacağınız harcamalar dahil edilecektir. Maximum, Maximiles, Vadematik, Şirket Kredi Kartları, ve Bayi Kartlar ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
  4. Kampanyamız kapsamında yalnızca market, giyim ve restoran sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleriniz dikkate alınacaktır. Maximum anlaşmalı olmayan üye işyerlerinde yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir.
  5. Aynı gün içerisinde belirtilen sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden yalnızca biri kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.
  6. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
  7. Bir müşteri kaç Bankamatik Kartı’na sahip olursa olsun kampanyadan tüm Bankamatik Kartları ile yalnızca bir defa yararlanabilecek olup, kampanya kapsamında en fazla 50 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.
  8. Kazanılan MaxiPuanlar, kampanyamızın sona erdiği tarihten sonraki 7 iş günü içerisinde Bankamatik Kartı’nıza yüklenecektir.
  9. MaxiPuan yüklemesi esnasında kampanyamıza katılım gerçekleştirmiş olduğunuz kartın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
  10. Kazanılan MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  11. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.