İş Bankası Bankamatik Kartınıza Okul Alışverişleri için 30 TL Maxipuan! | Kampanya Bulucu

İş Bankası Bankamatik Kartınıza Okul Alışverişleri için 30 TL Maxipuan!

İş Bankası Bankamatik Kartınıza Okul Alışverişleri için 30 TL Maxipuan!

Okul sezonu başlamak üzere. Bu nedenle okul alışverişi ve harcamaları da yapılacak. İş Bankası kampanyaları ile bu harcamaları avantajlı şekilde yapabilirsiniz. Çünkü Bankamatik kartınız ile yapacağınız okul alışverişlerinden 30 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında belirlenen sektörlerde 3 defa, farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve3 üzeri harcama yapmış olduğunuzda, kampanya kapsamında 30 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Maximum üye işyeri olması gerekmektedir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm İş Bankası müşterilerinin katılımına açıktır. İş Bankası’nda hesabı olan ve Bankamatik kartı olan müşteriler direk olarak bu kampanyadan yararlanabilir. Üstelik kampanya için herhangi bir kayıt işlemine de gerek yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında İş Bankası Bankamatik kartınız ile Maximum üyesi olan ve giyim, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye ve kitap sektöründe olan iş yerlerinden 3 defa 100 TL veya daha üzeri alışveriş yaparsanız, otomatik olarak kampanyadan yararlanmış olursunuz ve 30 TL Maxipuan kazanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu Bankamatik kampanyaları 20 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 3 alışverişi de bu tarihler arasında gerçekleştirmelidir. Kampanya için yapılan alışverişler aynı gün olabilir fakat aynı gün, aynı iş yerinden yapılan 100 TL ve üzeri birden fazla alışverişin sadece ilki kampanya kapsamına alınır.

Kazandığım Maxipuanları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanyadan yararlanan müşteriler, kampanya bittikten sonra ki 15 gün içerisinde puanlarını kartın hesabına alırlar. Maxipuanlar yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Bu Maxipuanları 18 Ekim 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir. Kullanılmayan puanlar 19 Ekim 2015’te otomatik silinir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ