İş Bankası Bankamatik Kartına Metro Marketlerde 100 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İş Bankası Bankamatik Kartına Metro Marketlerde 100 TL Maxipuan

Şimdiye kadar kredi kartlarında alışık olduğumuz alışverişe puan kampanyası bu sefer İş Bankası Bankamatik kartından geldi. Bu kampanya kapsamında bankamatik kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerde 100 TL Maxipuan kazanma şansınız var. Öncelikle kampanya koşulunda yapmanız gereken yer sadece Metro Marketler. Metro Market dışında yapmış olduğunuz alışverişlerde geçerli olmayacak. Ayrıca kampanya süresi 20 Kasım 2014. Bu kampanyadan bu tarihe kadar mutlaka yararlanmalısınız.

Gelelim en önemli konuya; kampanya kapsamına göre Metro Marketlerde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin üçüncüsünde 50 TL Maxipuan kazanacaksınız. Aynı şekilde farklı günlerde ve tek seferde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizin üçüncüsünü yaptığınızda 100 TL Maxipuan kazanma şansınız olacak. Yani çok avantajlı olduğunu söyleyemeyiz, ama bu kampanyanın bir kredi kartı değil, bankamatik kartı tarafından yapıldığını da unutmayalım.

İşbankası Bankamatik Kartına Metro Marketlerde 100 TL Maxipuan

Kampanyaya katılmak için SMS ile herhangi bir başvuru yapmanıza vs. gerek yok. Sadece kart ile alışverişi yaptığınızda otomatik olarak katılıyorsunuz. Ayrıca aynı günlerde yapmış olduğunuz alışverişlerde sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınıyor. Ayrıca alışverşte ki ilave Maxipuanları almanız için Maximum özelliğe sahip olan POS cihazlarının kullanılması gerektiğini de aklınızda bulundurun. Kazanmış olduğunuz Maxipuanlar kampanya bittikten sonra ki ilk 7 işgününde kartınıza yüklenecek ve bu puanları 14 Aralık 2014 tarihine kadar da kullanmanız gerekecek. Metro Market Bankamatik kartı Kampanyası tüm İş Banksı hesap kartlarında geçerli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.