İş Bankası 2017 Bayram Kredileri | Kampanya Bulucu

İş Bankası 2017 Bayram Kredileri

İş Bankası 2017 Bayram Kredileri

Türkiye İş Bankası ihtiyacı olan müşterilerine ve hatta henüz müşterisi olmamış bireylere birçok farklı fırsat sunar. Bu fırsatlar kimi özel günlerde biraz daha uygun hale gelir. Özellikle bayram zamanı geldiğinde bireylerin ihtiyaçları da artmaya başlar. Bu nedenle de bireyler kendileri için en uygun bayram kredisini bulmak ve bu krediyi değerlendirmek isterler. Türkiye İş Bankası gerek Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler, gerek esnaf gerek ise herhangi biri tarafından alınabilecek olan çeşitli bayram kredileri sunuyor. Biz de bu yazımızda sizlere İş Bankası 2017 Bayram Kredilerinden bahsedeceğiz.

Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası tarafından sunulmuş olan Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası ile birlikte %1,25’ten başlamakta olan faiz oranlarından 4 Temmuz 2017 tarihine kadar faydalanma şansına erişirsiniz. Bu bayram kredisi ile birlikte Türkiye İş Bankası müşterileri oldukça uygun koşullarda kredi kullanma fırsatını yakalıyor. Nakit sorunu yaşıyor ve paraya ihtiyaç duyuyorsanız, Türkiye İş Bankası’nın 1.300’den fazla şubesi ve Dijital Bankacılık kanallarını kullanarak bu krediye sahip olmanız mümkün. Bu krediden faydalanmak için kullanabileceğiniz birçok farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki NAKİT yazdıktan sonra her defasında bir adet boşluk bırakmak üzere T. C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık geliri yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermektir. Atılacak olan her bir kısa mesaj için ise kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj ile ücretlendirilirsiniz. Bununla birlikte gerek Türkiye İş Bankası İnternet Şubesini, ATM’lerini, Telefon Şubesi numarası olan 0 850 724 0 724 numarasını arayabilir, Türkiye İş Bankası tarafından mobil kullanımlar için üretilen İş Cep ya da İş Tablet mobil uygulamalarını kullanabilir ya da kendinize en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. Aşağıda ise Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Maliyet Tablosunu bulabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında 3 ile 48 aylık vadelerden faydalanabilirsiniz. Aylık taksit tutarları ise geri ödemelerin 30 gün sonra başlaması baz alınarak hesaplanmış bulunuyor. Bu kredi kampanyasında her ne kadar kefil şartı aranmıyor olsa da Türkiye İş Bankası yetkilileri tarafından uygun görülmesi halinde kefil talep edilmesi mümkündür. Kredi tahsis ücreti ile yıllık sigorta primi belirtilmiş olan kredi dilimleri için birer örnek teşkil ediyor. Kredi tutarına göre değişkenlik göstermekte olan kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i olarak hesap ediliyor. Bununla birlikte banka sigorta muamele vergisi olan %5 0ranındaki ücret hesaplamalar dahil edilmemiştir. Yıllık sigorta prim tutarı için 35 yaşındaki bir kişiye göre hesaplamalar yapılmış olup kredi tutarı, aylık vade seçenekleri ile krediye başvuracak olan müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterir. Hesaplanmış olan yıllık maliyet oranının içinde yıllık sigorta prim tutarı yer almaz.

Esnafa Bayram Kredisi İş Bankası’nda!

Türkiye İş Bankası tarafından esnaflar ve Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına çıkartılmış olan bu kredi kampanyası bayramda birçok işletmenin yüzünü güldürerek uygun faiz oranları ile birlikte avantajlı kredi desteği sağlıyor. 12 Haziran ve 4 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kredi kampanyası ile birlikte hem KOBİ’ler hem de esnaflar 48 aya kadar varan vade seçenekleri doğrultusunda ister 3 ay erteme imkanını kullanarak ister eşit taksitler ile ödemeler yaparak 150.000 TL’ye kadar varan kredi fırsatından yararlanabiliyor. Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ve esnaflar ile KOBİ’ler için yapılmış olan diğer kampanyalar ile ilgili olarak bilgilere ulaşmak istiyorsanız kendinize en yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Kredi talebinde bulunan kişiler Türkiye İş Bankası tarafından yapılacak olan değerlendirmenin ardından ret ya da kabul geri bildirimi alır. Türkiye İş Bankası uygun görmesi halinde farklı koşullar ile kredi tahsis etme ya da teminat talebinde bulunma ya da kredi vermeyi reddetme hakların sahiptir.

Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi

1 Haziran 2017 ve 4 Temmuz 2017 tarihleri arasında faydalanabileceğiniz ve bayrama özel olarak sunulmuş olan Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi ile birlikte maaşını Türkiye İş Bankası’ndan alan kişiler ile emekli bireyler tüm ihtiyaçlarını oldukça avantajlı kredi koşulları ve faiz oranı fırsatları ile karşılayabilecek! Türkiye İş Bankası tarafından emekli ya da maaş anlaşmalı müşteriler için sunulmuş olan bu krediden faydalanmak isteyen kişilerin kullanabileceği birçok yol bulunuyor. Bu yollar; Türkiye İş Bankası İnternet Şubesini kullanmak, Türkiye İş Bankası ATM’lerini tercih etmek, Türkiye İş Bankası Telefon Şube numarası olan 0 850 724 0 724 numarasını aramak, mobil kullanımlarda kolaylık olması için üretilmiş olan İş Cep ya da İş Tablet uygulamalarını kullanmak, Türkiye İş Bankası şubelerine gitmek ya da kısa mesaj yolunu kullanmaktır. Kısa mesaj yolunu kullanmak isteyen kişilerin NAKİT yazdıktan sonra her defasında bir adet boşluk bırakmak üzere T. C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık geliri yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermeleri gerekir. Atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj karşılığı tahsil edilir. Hangi yolu tercih ederseniz edin kısa bir süre içinde talebinize cevap alırsınız. Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Maliyet Tablosuna aşağıda yer alan görsel sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan tablodaki aylık taksit tutarları, geri ödemesi 30 gün sonra başlamak üzere hesap edilmiştir. Kampanya kapsamında 3 ile 48 arasında vade seçenekleri sunulmuştur. Türkiye İş Bankası bu kredi için kefil ön şartı aramıyor olsa da bireylerin kredi notuna göre Türkiye İş Bankası şubeleri tarafından kefil talep edilebilir. Yıllık sigorta primi ve tahsis ücreti tabloda belirtilen kredi tutarları için birer örnek teşkil etmesi için hesap edilmiştir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarına göre değişiklik göstermekte olup, kredi tutarının %0,5’i olarak hesaplanır. Bu ücrete %5 oranındaki banka sigorta muamele vergisi dahil edilmemiştir. Yıllık sigorta primi için 35 yaşında bir kişi baz alınmış olup kredi tutarı, kredi için başvuruda bulunmuş olan müşterinin yaşına ve aylık vadeye göre değişik gösterir. Hesaplanmış olan yıllık maliyet oranının içinde sigorta tutarı yoktur. Bu kampanyadan yalnızca maaşını Türkiye İş Bankası aracılığı ile alan kurum çalışanları ya da emekli bireyler yararlanabilir.

Türkiye İş Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan düzenlemiş olduğu tüm kampanyalar için belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaları tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ