Kampanya Bulucu

İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Bu yazımızda internetten nasıl kredi başvurusu yapılacağını, hangi bankaların internetten kredi başvurusu aldığını, internetten krediye başvururken dikkat edilmesi gereken hususları ve ülkemizde internet üzerinden kredi başvurusu yapılan bankaları anlatmaya çalışacağız.

İnternetten kredi başvurusu yapmak sanılandan çok daha kolay bir süreçtir. Yapmamız gereken tek şey karşımıza çıkan online başvurunu formundaki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmek ve formu göndermektir. En geç 5 dakika içerisinde kredi başvurusu sonucumuz cep telefonumuza sms yoluyla gönderilecektir.

Şu an günümüzde hemen hemen bütün bankalar internet üzerinden online kredi başvurusu almakta ve ön onay sürecine online olarak tamamlamaktadır.

İnternet üerinden kredi başvurusu yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli husus bütün bilgilerimizi doğru, tam ve eksiksiz olarak girmemiz gerektiğidir. Bir diğer önemli husus da bu başvurunun tamamen bir ön onay olduğudur. Yani başvuru sonucumuz olumlu da olsa olumsuz da olsa şubeye gittiğimiz zaman bu durum değişebilir.

Örneğin online kredi ile banka en fazla 10.000 Lira kredi onayı vermiş ise şubeye gittiğimiz zaman bu miktarı daha da artırabilecek olmamızdır. Ya da bir diğer durumda online kredi başvurusunda red cevabı almış olsak bile şubeye gittiğimiz zaman olumlu bir cevap alabiliriz. Tekrar altını çiziyoruz bu sadece bir ön onay sürecidir.

Şimdi internet üzerinden kredi başvurusu yapabileceğimiz belli başlı bankaları tek tek inceleyelim.

internetten online kredi başvurusu

 1. Garanti Bankası online kredi başvurusu: Dört adımlı bir form doldurarak başvurabiliyorsunuz. Kredi başvurusu sonucu cep telefonunuza sms olarak gönderiliyor.

Garanti Bankası Kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Yapı Kredi Bankası online kredi başvurusu: Yine dört aşamalı bir form doldurarak başvuruluyor. Başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza mesaj olarak iletiliyor.

Yapı Kredi Bankası kredi başbburusu için tıklaynız.

 1. Hsbc Bankası online kredi başvurusu: Üç aşamalı bir form doldurarak başvuruluyor. Kredi başvurusu sonucu cep telefonunuza sms yoluyla iletiliyor.

Hsbc Bankası kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Ziraat Bankası online kredi başvurusu: Tek sayfalık bir form doldurarak başvuru yapabiliyorsunuz. İnternetten yapacağınız Ziraat Bankası kredi başvuruları; Tüketici kredileri için 15.000 TL, Taşıt kredileri için 30.000 TL, Konut kredileri için 50.000 TL ile sınırlıdır. Daha yüksek miktardaki kredi başvurularınız için şubeye gitmeniz gerekiyor. Yine kredi başvuru sonucunuz sms ile cep telefonunuza gönderiliyor.

Ziraat Bankası kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Akbank online kredi başvurusu: Çok kısa ve kolay bir form doldurarak başvurabileceğiniz Akbank Kredi’de ne kadar kredi kullanabileceğinize dair bir limit de size sms yoluyla belirtliyor.

Akbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. İng Bankası online kredi başvurusu: İng Bankası’nı diğer bankalardan ayıran en önemli özellik bildiğiniz gibi sabit değil de kişiye özel faiz imkanları sunması. Yine online kredi başvurularında da İng Bankası aynı uygulamayı sunuyor.

İng Bankası kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Finansban online kredi başvurusu: Enpara İle hayatımıza bir çok yenilik ve kolaylık getiren Finansbank, online kredi başvurusu ile de bir çok kolaylık sunuyor. Kolay ve basit bir kredi başvurusu formunu doldurarak online olarak finansbank krediye başvurabilirsiniz. Kredi sonucunuz anında cep telefonunuza mesaj ile iletiliyor.

Finansbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Teb online pratik ihtiyaç kredisi başvurusu: Yine çok aşamalı bir form doldurarak Teb pratik ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredi sonucunuz cep telefonununuza beş dakika içiinde gönderiliyor.

Teb pratik ihtiyaç kredisi başvurusı için tıklayınız.

 1. Vakıfbank online kredi başvurusu: Vakıfbank parmağınızın ucunda kredi ile internetten online kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor. Kredi başvurunuz 5 dakika içinde cep telefonunuza iletiliyor.

Vakıfbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Şekerbank online kredi başvurusu: Şekerbank, çok basit ve kullanışlı bir online form ile internetten kredi başvurunuzu kabul ediyor. Başvuru takibini 444 78 78 numaralı hattan yapabiliyorsunuz.

Şekerbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. İşbank online kredi başvurusu: İşbankası iki aşamalı basit ve sade bir online başvuru formu ile karşımıza çıkıyor. İlk aşamada müşteri bilgilerini giriyorsunuz, ikinci aşamada ise talep ettiğiniz kredi hesaplamasını yapıyor ve formu gönderiyorsunuz. Online kredi başvurunuz beş dakika içinde formda bildirdiğiniz cep telefonunuza sms olarak gönderiliyor.

İşbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Denizbank online kredi başvurusu: Deniz bankası’nın online kredise tüm ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeye ve 30.000 TL’ye kadar başvurabilirsiniz. Kredi sonucunuz başvur formunda belirttiğiniz cep telefonu numarasına sms olarak iletiliyor.

Denizbank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Kuveyttürk Bankası online kredi başvurusu: Kuvettürk Bankası ihtiyaç kredisini ihtiyaç finansmanı adı altında sunuyor.

Kuveyttürk kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Odeabank online kredi başvurusu: Odeabank’ın internet sitesinde online kredi başvuru linkini bulmak gerçekten çok zor. Daha kolay ve açık bir başvuru linki kullanılabilirdi diyor ve online kredi başvuru linkini veriyoruz.

Odeabank kredi başvurusu için tıklayınız.

 1. Tekstilbank online kredi başvurusu: Tekstilbank üç aşamalı bir online başvuru formu ile kredi başvurularını kabul ediyor. 1. Aşamada kişisel bilgileirmizi dolsuruyoruz, 2. Aşamada iş ve çalışma bilgilerimizi, 3. Aşamada ise kredi bilgilerimizi doldurup online başvuru formunu gönderiyoruz. Kredi sonucumuz cep telefonumuza sms yoluyla gönderiliyor.

Tekstilbank kredi başvurusu için tıklayınız.

İnternetten online kredi başvurusu alan belli başlı bankaların listesini ve başvuru linklerini sıraladık. Kredi kullanan herkese ödem kolaylığı diliyoruz.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.