Kampanya Bulucu

Intercity İkinci El Araç Alımlarında İndirimler

Intercity firması indirimleri ile de kısa zaman içerisinde otomobil sektörünün ülkemiz genelinde en çok güvenilen ve takdir gören firmalarından birisi oldu.

Intercity2 indirimleri başladı. Intercity firmasından alacağınız ikinci el otomobillerde piyasa fiyatlarına nazaran belirgin indirimler sizleri bekliyor.

Intercity ikinci el satılık araç filosunu inceleyebilmek için intercity2.com isimli web adresini ziyaret ederek araçları ve özelliklerini inceleyebiliyorsunuz.

Intercity aynı zamanda araç satımından ziyade filo kiralama konusunda da indirimleri resmi internet sitesi üzerinden sizlere sunuyor.

Intercity satılık araç filosu listesine ulaşabilmek için yine intercity2.com isimli web adresini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Araçların tamamının satın alınma merkezi İstanbul’dur. Başka şehirlerden araç almak istediğinizde de İstanbul merkez bayiliğine giderek anlaşmayı yapmak durumundasınız.

Aynı zamanda Intercity, ikinci el araç alımlarınızda takas ve kefilsiz kredi imkanlarını siz değerli müşterilerine sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.