Kampanya Bulucu

ING’liler Pegasus’tan Bedava Bilet Kazanıyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Ekim ayının sonuna kadar ING Pegasus Plus Kart’a başvuru yapanlar yurt içinde ve yurt dışında kullanabileceği bedava bilet kazanıyor. Üstelik harcamaya devam ettikçe de UçuşPuan biriktirmeye devam ediyor.

ING Pegasus Plus kartı olmayan ve ilk kez başvuranlar asıl kart başvurusu onaylandıktan sonra bedava uçak bileti kazanıyor. Yurt içi ve yurt dışı tüm hatlarda geçerli olan bu kampanyadan yararlanarak şimdiden seyahat yapacağınız şehri ya da ülkeyi ayarlayın!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurmak için Pegasus Plus Kart başvurusu yapmanız gerekmektedir. Pegasus Plus Kart başvurusu onaylandıktan sonra Bedava Bilet Kodu cep telefonunuza mesaj atılır. Bedava biletinizi satın almak için ise Pegasus Plus üye girişi yaptıktan sonra ödeme ekranında “Ödemeye Devam Et” dedikten sonra “Pegasus Plus Kart Bedava Bilet” seçeneğini işaretleyerek bilet satın almanız gerekmektedir. Şifrenizi girip onayladıktan sonra ise hediye biletiniz tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 1 Ekim 2016- 31 Ekim 2016 tarihleri arasında devam edecektir. Kampanya ekim ayının sonuna kadar geçerli olup 31 ekimden sonra kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Kazanılan bilet başkasına devredilemez ya da değiştirilemez.

Hediye olarak kazanılan bilet UçuşPuan’a çevrilemez.

Hediye bilet kullanılır ve 31 Ağustos 2017’ye kadar Pegasus Plus Kart iptal edilirse kazanılan bilet tutarını aşmamak koşuluyla 100 TL cezai ücret yansıtılır.

Kampanyadaki hediye bilet sayısı 25.000 kişiyle sınırlıdır.

Kampanyada kapsamında bilet alımı 1 Ekim-31 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleşmelidir. Alınan biletler ise 7 Ekim 2016- 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kullanılabilir.

Kampanya  27-30 Ekim 2016, 20 Ocak-5 Şubat 2017 ve 28 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihlerinde alınan biletlerde geçerli değildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.