Kampanya Bulucu

İNG Bank’tan Taşıt Kredisi Kampanyası

Eğer bu yaz bir araç sahibi olmayı planlıyorsanız, bu konuda ki en büyük desteği İNG Bank tarafından görebilirsiniz. Şimdi İNG Bank kampanyaları ile hem sıfır, hem de ikinci el araçlar için kendinize en uygun krediyi alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile hem sıfır araçlar için, hem de ikinci el araçlar için İNG Bank’tan kredi çekebiliyor. Eğer kasko ödemelerinizi İNG Bank aracılığı ile yaparsanız size özel faiz oranları ve kendi durumunuza uygun ödeme planlarınızı belirleyebileceğiniz bir kredi alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya İNG Bank müşterisi olan herkesin katılımına açıktır. Eğer İNG Bank müşterisi değilseniz, hemen başvurup olabilir ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya için herkes başvuru yapabilir, fakat herkese bu kampanya kapsamında kredi verilmeyebilir. Kredi almaya uygun olup olmadığınız banka tarından araştırılır ve kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmedi. Bu nedenle istediğiniz zaman bu kampanyaya katılabilirsiniz. Fakat İNG Bank da istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da bitirme hakkını saklı tutar. Ayrıca her şube kampanyayı kendi inisiyatifini kullanarak kampanya koşullarının dışında bir değişiklik yapmak hakkına sahiptir.

Kampanya İçin Aylık Faiz Oranları Nelerdir?

Bu kampanyada sıfır araçlar için de, ikinci el araçlar için de aynı faiz oranları uygulanır. Faiz oranları yararlanmak istediğiniz vade sayısı ile belirlenir. 3 ile 6 ay arası vadelerde faiz oranız %0,99 iken, 9 ile 48 ay arası vadelerde bu faiz oranı %1,18’e çıkacaktır. Kampanya kapsamında alacağınız kredinin vade sayısı en az 3, en fazla 48 olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.