İNG Bank'tan Mortgage Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

İNG Bank’tan Mortgage Kredisi Kampanyası

Eğer yakın zamanda yeni bir ev satın almanın hayalini kuruyoruz, İNG Bank’ın konut kredileri ile ilgili kampanyasını mutlaka incelemelisiniz. Şimdi İNG Bank kampanyaları ile çok uygun faiz oranları, ödeme kolaylıkları ve vade avantajları ile hayalinizde ki eve rahatça kavuşabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler çok uygun avantajlar ile Mortgage kredilerinden yararlanabiliyor. %1,16 faiz oranları ile alacağınız kredilerde 60 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Sizde başvuru formunu doldurarak kredi ile ilgili diğer detayları görebilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkes bu kampanya için başvuru yapabilir. Fakat her başvuru yapan bu kampanyadan faydalanamayabilir. Kredi puanı, gelir durumu, ödeme alışkanlıkları gibi birçok kriter incelenerek kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler internet sitesinde kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “emen Başvur” adımından ya da 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezini arayıp 7’yi tuşlayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ya da gerekli evraklar ile birlikte size en yakın İNG Bank şubesine uğrayarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu İçin Hangi Belgeler Gerekli?

Krediye şubelerden başvuru yapabilmeniz için yanınızda kimliğinizin bulunması gerekir. Ön ve arka yüzünün fotokopisi alınacaktır. Ayrıca son 3 aya ait elektrik, su veya doğal gaz faturası, ya da ikamet belgesi gerekir.             Son olarak da alınacak evin tapusunun fotokopisi gerekmektedir.

Örnek Maliyet Tablosu Var Mı?

 İNG Bank ornek odeme tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.