Kampanya Bulucu

İNG Bank’tan 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Eğer acil nakde ihtiyacınız var ise ve ödemelerinize uzun bir zaman sonra başlamak istiyorsanız, taksitler sizi sıkıştırmasın istiyorsanız bu kampanya tam size göre olabilir. Bu İNG bank kampanyaları ile kredinizi şimdi alabilir 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile kampanya tarihleri arasında İNG Bank’a başvurmuş olduğunuz zaman 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilme şansınız var. 36 aya kadar vade yapabilme şansınız var. Üstelik sadece %1,39 faiz oranları ile krediyi alabilme şansınız bulunur. Üstelik kredinin ilk taksitini Nisan 2016’da ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan her vatandaşın başvurusuna açıktır. Kampanyaya başvuran herkes kampanyaya katılamayabilir. Kampanya başvuran müşterilerin bir takım özellikleri incelenerek krediden yararlanıp, yararlanamayacağına karar verilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya www.ingbank.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da kampanya tarihleri arasında herhangi bir banka şubesine başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kredi başvurusu olumlu ya da olumsuz olduğunda size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir katılım tarihi sınırlaması belirlenmemiştir. İNG Bank önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirebilme ya da kampanyayı sonlandırabilme hakkına sahiptir.

Kampanya İçin Örnek Maliyet Tablosu Var Mı?

 İNG Bank Kredi Maliyet

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.